Uncharted: The Lost Legacy için kısa bir video yayınlandı

Uncharted: The Lost Legacy için kısa bir video yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 13.08.2017 - 13:24
Sony ve Naughty Dog bize kısa ama aksiyon dolu bir video hazırlamış.
Bugün, Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog yeni aksiyon-macera oyunları Uncharted: The Lost Legacy için yeni bir video yayınladı. Teknik olarak fragman ismini almış olsa bile, kısa olmasından dolayı daha çok televizyon reklamı hissi veriyor. Otuz saniyelik yeni video, kısa olmasına rağmen aksiyona doyuruyor.

Aralık ayında Naughty Dog'un sürpriz bir şekilde yaptığı duyuru ile, Uncharted'ın Nathan Drake içermeyen ilk oyunu olacak olan The Lost Legacy ile tanıştık. Uncharted 4: A Thief's End'in sonunda hazine avcılığından emekli olan Nathan'nın yerini, Uncharted 2'deki Chloe Frazer ve Uncharted 4'den tanıdığımız paralı asker Nadine Ross dolduracak.

Uncharted: The Lost Legacy için kısa bir video yayınlandı
Diyalogların, dövüşün, akrobatik hareketlerin ve bir jipin bile sığdığı videoda Chloe'yi ve Nadine'i hiç görmediğİmiz gibi görüyoruz. Aşağıdan yayınlanan aksyion dolu yeni videoyu izleyebilirsiniz.

Uncharted: The Lost Legacy, Türkçe dil desteği ile 23 Ağustos tarihinde PlayStation 4'de Uncharted hayranlarıyla buluşacak.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 06:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2017 20:19
Site çok güzel olmuş kullanışlı ve basit. Tebrikler
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×