Undertale şimdi PSVita ve PS4'te

Undertale şimdi PSVita ve PS4'te

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 15.08.2017 - 13:41
Yeraltını kurtarmak yine Frisk ve bize düştü.
2015 senesinin en iyi indie oyunlarından biri seçilen Undertale, adından çokça bahsettmişti. Özellikle Earthbound'un oynanışı ile tıpatıp olan yapım, şüphesiz halen oynanmaya devam ediliyor. RPG elementleri ile "Bullet Hell" türünü birleştiren oyun, halen Steam'de bulunuyor ve günde yaklaşık bin oyuncuya sahip.

Hal böyle olunca Undertale'in PC dışında başka bir konsolda olacak mı soruları sürekli soruluyor fakat cevap alınamıyordu. Yaklaşık 2 sene sonra bu sorunun cevabını Playstation Store'da almak mümkün oldu. Undertale şimdi Playstation Store'dan alınabilir, PSVita ve PS4 konsollarında oynanabilir. Portlama sırasında sorun bulunmayan oyunun konsol versiyonlarında çerçeveler bulunuyor. Trophy sistemi ise Steam'deki başarımlarla aynı tutulmuş.

Undertale şimdi PSVita ve PS4'te
Undertale'i Playstation Store'da görmek ve Playstation'ınızda denemek isterseniz PSN Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Her ne kadar oyun sırasında kimseyi öldürmeden devam etme seçeniğiniz bulunsa da, Undertale oynarken küçük bir şeyi aklınızda tutmanız gerekecek: o da kimseye güvenmemeniz. Asla.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 02:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2017 19:26
Peki ama şimdi insanlar bunu neden alcak? O kaşar video çıktı Youtube'da, ünlü oldu, Steam puanı desen uçuyor... eeeh... 3 sonunu da bilmeyen kalmadı. O zaman neden bunu çıkartıyorlar? İlk çıktığında çıksaydı hepsine (Toby bunu yapamazdı belki ilk başta ama.) tamamda...
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2017 11:22
O kadar video çıktı oyunla ilgili ünlü oldu demek istedim yanlış anlamayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
C0MM4ND3R
C0MM4ND3R 15.08.2017 19:59
Peki teşekkürler...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×