Uzay temalı yeni macera oyunu Elea'nın fragmanı yayınlandı

Uzay temalı yeni macera oyunu Elea'nın fragmanı yayınlandı

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 11.04.2018 - 12:06
Uzayda geçen soluksuz bir maceraya hazır olun!

Bilim kurgu severler için yeni bir oyunun yolda olduğunu görüyoruz. Elea ismini alan oyun, geliştiricisinin açıklamasına göre bölümler halinde yayınlanacak. Kyodai Ltd. tarafından geliştirilen oyunun dağıtımcılığını SOEDESCO şirketi üstleniyor. Merak edenler için oyunun  hikayesinin özeti şu şekilde,

2073 yılında dünyayı yok olma noktasına sürükleyen korkunç bir çocuk hastalığı yayılmıştır. Elea’nın kocası olan Ethan insanlığı yok olmaktan kurtarmak için, güneş sisteminin dışında bulunan yaşanabilir Solace gezegenini kolonileştirme amacıyla yapılan keşif gezisine katılır .Pilgrimage denilen yıldızlar arası bir gemi ile Solace gezegenine doğru yola çıkarlar. Ancak gezegene ulaştıktan sonra, Ethan ve geziye atılan diğer insanlardan haber alınamamaya başlar. Bu olayın üzerinden  on üç yıl sonra Elea, keşif ekibinin ve Ethan’ın başına neler geldiğini araştırmak için kurulan kurtarma misyonuna katılır. Elea’yı uzayda olağanüstü bir yolculuk beklemektedir.

Elea adında yeni bir macera oyunu duyuruldu

Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyun, fragmanda oldukça güzel görünüyor. Hikaye ve oynanış da bu grafikleri karşılarsa Elea – Bölüm 1 adından oldukça söz ettirecek gibi gözüküyor. Ayrıca oyun 24 Nisan’da Steam’da erken erişime açılıyor

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 06:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2018 16:43
13 yıl geçmiş kurtaracak kim kaldı be kim?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×