Uzayda korku: The Persistence çıkış tarhi belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.04.2020 - 12:37
Atmosferi ve oynanış dinamikleri ile dikkat çeken korku türündeki The Persistence oyununun çıkış tarihi 21 Mayıs 2020 olarak açıklandı.

İlk etapta sanal gerçeklik gözlükleri için ortaya çıksa da daha sonra multiplatform bir yapıya bürünen The Persistence oyununun çıkış tarihi açıklandı. Uzun bir süredir yapım aşamasında olan  oyun 2018 yılında Playstation VR için çıkmıştı. Şimdi ise yenilenen dinamikleri ile birlikte PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için geliştirilen oyunun 21 Mayıs 2020'de çıkacağı duyuruldu.

Korku türündeki The Persistence, 21 Mayıs'ta çıkacak

The Persistence, Liverpool merkezli oyun geliştiricisi Firesprite Games tarafından geliştiriliyor. 2521 yılında geçen oyunda daha önce birçok film ve oyunda görüğümüz gibi Persistence adlı, bilimsel araştırmalar için kullanılan bir uzay aracında yer alıyoruz. Dünyadan tam 17.000 ışık yılı uzakta olan bu araç, parçalanmış bir yıldızın çevresinde gizemli bir deney gerçekleştirilirken  tabi ki iş kontrolden çıkıyor. Meydana gelen kazalar sonrasında korkunç olay örgüsü ile yüzleşiyor ve hayatta kalmak için elimizden geleni yapıyoruz.

The Persistence ayrıca farklı bir checkpoint sistemi de kullanıyor. Oyuna her başladığınızda farklı bir yol ve gidişat sunuyor ve her öldüğünüzde yapay zeka IRIS sizi başka bir çalışan olarak uyandırıyor. Bu sayede oyundaki kişiliğiniz ile gideceğiniz yol da bu bağlamda çok farklı olacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2021 14:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uzayda korku: The Persistence çıkış tarhi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×