Valorant 2.bölüm 3.kısım oyuncularla buluşuyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.04.2021 - 14:07
İlk çıkış tarihinden itibaren çeşitli güncellemelerle yoluna devam eden Valorant 2. Bölüm 3. Kısım oyuncularla buluşuyor.

Valorant 2.bölüm 3.kısım başlıyor. Yeni güncellemeyle birlikte oyunculara egzotik bir savaş alanı sunan yeni harita, yeni kostüm paketi ve savaş bileti sunuluyor. 27 Nisan’da oyuncularla buluşacak yeni Valorant haritası Breeze, Bermuda Üçgeni'nin güneyindeki uzak bir adanın haritası. Tasarım aşamasında Karayipler'deki adalardan ilham alınan Breeze, geniş açık alanlar ve uzun menzilli etkileşimlere ortam sağlayan rengârenk bir ortam sunuyor. Bu sayede, farklı silahların ve ajanların kendini göstermesine fırsat tanınabilecek. Haritanın temel özellikler arasında uzun menzilli etkileşimler, geniş açık alanlar, geniş geçiş noktaları ve önemli bölge kontrolü yer alıyor.  

Yeni Harita: “Breeze”

Savaş Bileti’nde kullanılan temalar ve tonlarda çeşitliliğe önem verildi. Yeni Savaş Bileti, silah kaplamaları, Radyanit Puanları, silah uğurları, kartlar, spreyler ve unvanları barındırıyor. 27 Nisan 2021'den 21 Haziran 2021'e kadar devam edecek olan bilet içeriklerinden bazıları şu şekilde:

Valorant 2.bölüm 3.kısım oyuncularla buluşuyor

  • Ücretsiz Savaş Bileti: Işık Dalgası Frenzy ve 3 Stili, Uğurlu Tavşan Uğuru, Şaheserim Spreyi, Miras Kartı ve Pizza Partisi Kartı.  
  • Seçkin Savaş Bileti: Işık Dalgası Phantom (25. Seviye), Sualtı Vandal (45. Seviye), Şakıyançelik (Yakın Dövüş Silahı), Anılar 1. Bölüm Kartı, Bıçaklar Çekildi Kartı, Penguen Dan Uğuru, Sırt Çantası Uğuru, Kadim Gizem Uğuru, Cidden Sorun Yok Spreyi, Havalı Dan Spreyi. 

Yeni Koleksiyon: Yitik 

27 Nisan’da çıkacak Yitik, birçok açıdan Fatih'in bir yansımasını ifade ediyor. Bu nedenle, sette Fatih setinin silahlarının mümkün olduğunca "tersi" veya daha agresif versiyonları seçilmeye çalışıldı. İçerisinde Vandal, Operator, Spectre, Classic, Yitik Ritüel Bıçağı (yakın dövüş) ve bir kart, sprey ve silah uğuru içeren aksesuar paketi bulunan yeni ürünün bedeli ise 7100 VP.

  • Tema Hedefleri: Karanlık Hükümdarlık, Yozlaşmış, Narin, Kusurlu Güzellik
  • Temel Özellikler: Özel Model, Görsel Efektler, Sesler, Stiller, Ölüm Sancağı ve Özel Bitiriş Animasyonu
  • Silahlar: Vandal, Operator, Spectre, Classic ve Yitik Ritüel Bıçağı (Yakın Dövüş)   

Seviyeler

  • 1. Seviye: Özel yakınlaştırarak nişan alma nişangâhı ve özel fırlayan mermi efektleri.
  • 2. Seviye: Özel namlu ateşi görsel efekti ve ateş etme sesi, boştayken cevher efekti. (cevher döner)
  • 3. Seviye: Özel kuşanma görsel ve ses efekti (silahta çatlaklar oluşur), özel yeniden doldurma görsel ve ses efekti (silahta çatlaklar oluşur), özel inceleme ekranı sesi, skor alınınca cevher tepki verir.
  • 4. Seviye: Ölüm sancağı ve özel bitiriş animasyonu.
  • 5. Seviye: Altın stil ve mavi görsel efektler (1. Stil); bitiriş animasyonu ve ölüm sancağı Fatih kaplaması temel alınarak tasarlandı.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 06:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2021 10:33
Oyunu güzel güncelliyorlar birde cs go ya bak
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valorant 2.bölüm 3.kısım oyuncularla buluşuyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×