Vampire the Masquerade Battle Royale oyunu duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.11.2020 - 14:40
Sharkmob firması beklenmedik bir açıklama yaptı ve Vampire: The Masquerade evreninde geçen bir Battle Royale oyununun duyurusunu gerçekleştirdi.

Vampire the Masquerade Battle Royale oyunu duyuruldu. Henüz ismi açıklanmayan bu Battle Royale oyunu yayınlanan duyuru videosundan da anlayabileceğiniz gibi Vampire the Masquerade evreninde geçecek.

Vampire the Masquerade Battle Royale oyunu geliyor

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 bildiğiniz gibi hala yapım aşamasında. Son olarak bazı ayrılık haberleri gelen oyun 2021 yılına ertelenmişti. Paradox bu oyun üzerinde çalışmaya devam ederken Battle Royale oyunu ise Sharkmob isimli firmadan geldi. Sharkmob stüdyosu aslında yeni kurulan bir stüdyo. Daha önce Tom Clancy's Division ve Hitman gibi oyunlarda çalışan bir ekibi barındıran stüdyo 2017 yılında kurulmuştu. Aradan uzun bir süre geçmesine karşın firmanın ilk oyunu için tarih olarak 2021 yılı verilmiş. Firmanın bu proje dışında iki farklı projesi daha bulunuyor. Henüz duyurulmayan bu projelerden birisi Malmö diğeri ise Londra ekibi tarafından geliştiriliyor.

Duyurulan oyuna döndüğümüzde ise Battle Royale türünde olduğu için farklı vampir topluluklarının kapışmalarına odaklanacağını görüyoruz. Prag sokaklarında ve videodan da gördüğünüz gibi çatılarında kapışacağımız bu oyunda gece avlanmak, savaşmak ve hayatta kalmak için doğaüstü güçlerinizi, silahlarınızı ve kanınızı kullanacağınız belirtilmiş. Yani klasik Battle Royale türüne Vampire the Masquerade temasından bazı öğeler eklenecek diyebiliriz. Duyuru videosu ise şu şekilde;

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 21:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.11.2020 17:11
eveeet ayrılık haberleri ve beklenmedik erteleme bu boktan oyun modu içinmiş teşekkürler paradox.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2020 11:12
Bi siz kaldıydınız battle royale yapmayan battle royal yapmayanı dürtüyolar galiba
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.11.2020 11:57
Yemin ediyorum gerizekalı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.11.2020 09:26
ahh shit here we go again
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 21:45
Daha Bloodlines 2 çıkmadı ki patlama ihtimali kesin gözüyle bakıyorum.. Birde onun battleroyal'ini mi oynayacağımı sanıyor bunlar? Gerçekten tebrikler.. Şirketi batırmak için sağlam çabalıyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Vampire the Masquerade Battle Royale oyunu duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×