Venom filminde Carnage karakterini hangi aktör canlandıracak?

Venom filminde Carnage karakterini hangi aktör canlandıracak?

Furkan Güler
Furkan Güler 3.04.2018 - 11:57
Carnage karakteri için ortaya ünlü yıldızın ismi atıldı.

Duyurulduğu andan itibaren aynı yeni Spider Man filmleri gibi büyük merak uyandıran Venom filmi bomba gibi geliyor. Hatırlayacağınız üzere geride bıraktığımız ay film ile alakalı yeni bir kısa fragman yayınlanmıştı. Ayrıca Tom Hardy'nin, Venom rolünde olduğu filmde kötü karakter olarak Carnage'ın olacağı, direkt olarak Tom Hardy tarafından doğrulanmıştı. Sonrasında ise Carnage karakterini kimin oynayacağı merak ediliyordu. Aynı Joker gibi deli ve aşırı psikopat duygulara sahip olan karakterin, yetenekli bir oyuncuya emanet edilmesi isteniyordu. Şimdi ise Bleeding Cool isimli bir kaynak, Carnage karakterinin Woody Harrelson tarafından canlandırılacağını belirtti. Aynı kaynak geride bıraktığımız yıllarda yeni Spider Man'in, Tom Holland tarafından canlandırılacağı iddiasını ortaya atmış ve tutturmuştu.

Carnage karakterini Woody Harrelson canlandıracak

Yani kaynağın biraz da olsa sağlam olduğunu söyleyebiliriz. Ortaya çıkan haber sonrasında Marvel fanları, Carnage'ın Woody Harrelson'a emanet edilmesinden memnun durumda. Yüzlerce izleyici Woody Harrelson'ın, filmlerinde ve dizilerinde sergilediği hafif deli tavırların Carnage'a yakışacağını düşünüyor. Sona geldiğimizde Venom filmi bakalım izleyicileri memnun edebilecek mi?

Venom filminde Carnage karakterini hangi aktör canlandıracak?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 06:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 01:19
Woody Harrelson'ın zaten filmin ekibinde olduğu biliniyordu yani yakından takip edenler tarafından biliniyordu. Carnage olması şaşırtmaz. Bu kadar iyi bir oyuncu kadrosuna umarım doğru düzgün birşeyler yazmışlardır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 21:05
Yani fena değil ama sağlam manyak olması gerek :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 15:23
Yakışır
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×