Venom'un baş düşmanı Carnage, Fortnite'a geliyor olabilir

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 13.09.2021 - 14:39
Fortnite'ın 8. sezonunun başlıyor olması ile birlikte Venom'un baş düşmanı Carnage'in 'Battle Pass'de yer alacağı düşünülüyor.

Oyunun geliştiricisi Epic Games, bugün başlamış olan Bölüm 2, Sezon 8'in açılışına hazırlanırken; Fortnite, dünyanın dört bir yanından oyuncu toplamaya devam ediyor. Fortnite Sezon 8'in fragmanından bir kesit paylaşan Twitter kullanıcısı, bir Marvel karakteri ve Venom'un baş düşmanı olan Carnage'in oyuna ekleneceğini sızdırmış oldu. Diğer markalarla anlaşmalar yapmaya devam edecek gibi gözüken Fortnite, daha önce de Kratos ve Master Chief gibi ikonik PlayStation ve Xbox karakterlerini oyuna getirmişti.

Venom'un baş düşmanı Carnage, Fortnite'a geliyor olabilir

Twitter'da paylaşılmış olan Fortnite Sezon 8 fragman kesitinde gözüktüğü üzere, Marvel evreninin ve Örümcek Adam'ın ikonik kötü adamı Carnage, oyuna 'battle pass' aracılığıyla eklenecek gibi gözüküyor. Kötü karakter, fragman kesitinde direkt olarak gösterilmiyor olsa da, sırtında dokunaç ve pençeler içeren kırmızı bir karakterin birkaç hızlı görüntüsünü görmek, bize gösterilenlere dayanarak yapılabilecek en mantıklı tahmin.

Venom'un baş düşmanı Carnage, Fortnite'a geliyor olabilir

Genel olarak Marvel'ın kötü adamının, Fortnite'a olacak olan girişi, karakter dev sinema ekranlarında görünmek üzere olduğu göz önüne alındığında oldukça mantıklı geliyor. Venom: Let There Be Carnage filmi 15 Ekim 2021'de sinemalarda gösterime girecek ve içerisinde Venom'un baş düşmanını da bulunduracak. Ayrıca sızdırılmış olan fragman kesitine buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 16:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.09.2021 21:56
Bu haberin yayınlandığı saatte zaten Carnage'ın oyuna geldiği kesinleşmişti. Hatta oyunda bulunuyordu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Venom'un baş düşmanı Carnage, Fortnite'a geliyor olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×