VFŞL 8.hafta maçları tamamlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.08.2021 - 12:51
VFŞL 31 Temmuz – 1 Ağustos tarihlerinde oynanan 10 karşılaşmayla birlikte tamamlandı. İşte detaylar ve maç sonuçları;

Galatasaray Espor ve Nasr Esports haftadan namağlup ayrılırken 1907 Fenerbahçe Espor, 5 Ronin, Beşiktaş, Dark Passage, fastPay Wildcats ve Papara SuperMassive birer galibiyetle yetindi. GALAKTICOS ve Team Aurora ise haftayı galibiyet alamadan kapattı.

VFŞL 8.hafta maçları tamamlandı

VFŞL’de dokuz hafta süren lig aşamasında puan tablosunu ilk altı sırada tamamlayan ekipler mevsim finallerine katılmaya hak kazanıyor. İlk iki sırayı alan takımlar ise direkt olarak yarı final aşamasına yükseliyor. Galatasaray Espor ve Nasr Esports son hafta öncesinde ilk iki sırada yer almayı ve yarı finale yükselmeyi garantiledi. Son hafta maçlarında ise bu iki ekip liderlik için yarışacak.

Üçüncü sıradaki GALAKTICOS, ikili averajda Nasr Esports’un gerisinde olduğu için ikincilik yarışından koptu. Yine de son hafta öncesinde mevsim finallerine katılmayı garantilemiş konumda.

VFŞL 8.hafta maçları tamamlandı

Mevsim Finalleri yarışı

Mevsim finallerine katılacak son üç takımı belirlemek için altı ekibin kıyasıya rekabeti devam ediyor. Son haftaki maçlarını kazanmaları halinde mevsim finallerine adım atacak olan Papara SuperMassive ve Beşiktaş avantajlı durumda. Dark Passage, fastPay Wildcats, 1907 Fenerbahçe Espor ve 5 Ronin hem son haftada maçlarını kazanmak zorunda hem de rakiplerinin puan kaybetmesine ihtiyaçları var. Son sıradaki Team Aurora’nın ise ligde bir iddiası kalmadı.

2021 Yaz Mevsimi’nin lig aşamasında son hafta maçları 7 ve 8 Ağustos tarihlerinde oynanacak. İlk altı sıra için puan eşitliği söz konusu olursa önce taraflar arasındaki averaja bakılacak. Averajlar da eşitliği bozmazsa takımlar tiebreak (eşitlik bozma) mücadeleleri için bir kez daha Vadi’ye inecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 23:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
VFŞL 8.hafta maçları tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×