VFŞL Kış Mevsimi çeyrek finalleri tamamlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 5.04.2021 - 15:47
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi çeyrek finalleri sona erdi ve yarı finallerde mücadele edecek 4 takım belli oldu.

League of Legends heyecanı yarı final maçlarıyla kaldığı yerden devam edecek. NASR eSports, 1907 Fenerbahçe Espor, Galatasaray Espor ve Dark Passage takımlarının mücadele ettiği Şampiyonluk Ligi 2021 Kış Mevsimi çeyrek final karşılaşmaları tamamlandı. 1907 Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Espor yarı finale yükseldi.

3 Nisan Cumartesi

NASR eSports (2-3) 1907 Fenerbahçe Espor

4 Nisan Pazar

Galatasaray Espor (3-0) Dark Passage

VFŞL Kış Mevsimi çeyrek finalleri tamamlandı

1907 Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Espor yarı finalde!

VFŞL’de çeyrek final heyecanı 3 Nisan Cumartesi günü oynanan NASR Esports – 1907 Fenerbahçe Espor serisiyle başladı. NASR Esports lig aşamasını 3. sırada bitirmiş, 1907 Fenerbahçe ise 6. sıradan çeyrek finale adım atmıştı. Geçmiş performanslarına bakıldığında seride favori NASR Esports tarafıydı. Çeyrek final maçlarının tamamlanmasıyla yarı final eşleşmeleri belli oldu. Lig aşamasını lider olarak tamamlayan Papara SuperMassive, en düşük seri başı olan 1907 Fenerbahçe Espor ile eşleşti. fastPay Wildcats’in rakibi ise Galatasaray Espor oldu. Maçların tamamı LoLespor’un YouTube ve Twitch kanallarına ek olarak LoL Esports adresinden de canlı olarak izlenebilecek.

10 Nisan Cumartesi 14:00

Papara SuperMassive - 1907 Fenerbahçe Espor

11 Nisan Pazar 14:00

fastPay Wildcats - Galatasaray Espor

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 14:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
VFŞL Kış Mevsimi çeyrek finalleri tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×