VFŞL Kış Mevsimi yarı finalleri tamamlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 12.04.2021 - 15:03
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi yarı final maçları tamamlandı ve finalde karşı karşıya gelecek iki takım belli oldu.

League of Legends heyecanı final karşılaşmasıyla kaldığı yerden devam edecek. Papara SuperMassive, 1907 Fenerbahçe Espor, fastPay Wildcats ve Galatasaray Espor takımlarının mücadele ettiği Şampiyonluk Ligi 2021 Kış Mevsimi yarı final karşılaşmaları tamamlandı. 1907 Fenerbahçe Espor ve fastPay Wildcats finale yükseldi.

10 Nisan Cumartesi

Papara SuperMassive (2-3) 1907 Fenerbahçe Espor

11 Nisan Pazar

fastPay Wildcats (3-2) Galatasaray Espor

VFŞL Kış Mevsimi yarı finalleri tamamlandı

fastPay Wildcats ve 1907 Fenerbahçe Espor, Kış Mevsimi finalinde!

VFŞL’de yarı final heyecanı 10 Nisan Cumartesi günü oynanan Papara SuperMassive - 1907 Fenerbahçe Espor serisiyle başladı. Papara SuperMassive lig aşamasını 1. sırada bitirmiş, 1907 Fenerbahçe ise 6. sıradan çeyrek finale adım atmıştı. Geçmiş performanslarına bakıldığında seride Papara SuperMassive favori olarak gösteriliyordu. Ancak 1907 Fenerbahçe Espor’un orta koridoru Stillnumb devreye girdi ve kariyerinin en iyi performanslarından birini sergileyerek takımına üst üste üç zafer kazandırdı. Yarı finalin ikinci eşleşmesi için Galatasaray Espor ve fastPay Wildcats, vadiye inen takımlar oldu. Oldukça çekişmeli geçen maçlarda fastPay Wildcats seriden 3-2 galip ayrılarak KMF’nin yolunu tuttu. Yarı final maçlarının tamamlanmasıyla, finalin adı da belli oldu. 2021 Kış Mevsimi Finali, lolespor.com adresinden canlı yayınlanacak. Maçların tamamı LoLespor’un YouTube ve Twitch kanallarına ek olarak LoL Esports adresinden de canlı olarak izlenebilecek.

17 Nisan Cumartesi 14:00

fastPay Wildcats - 1907 Fenerbahçe Espor

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 08:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
VFŞL Kış Mevsimi yarı finalleri tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×