VFŞL Türkiye Büyük Finali toplamda 385.000 saat izlendi

VFŞL Türkiye Büyük Finali toplamda 385.000 saat izlendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.09.2020 - 16:25
VFŞL lig sürecini ve TBF’nin online izlenme rakamları geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre önemli oranda arttı.

World 2020 etkinliği öncesinde Riot Games'ten VFŞL Türkiye Büyük Finali ile ilgili dikkat çeken bir istatistik geldi. Firmanın yaptığı açıklamaya göre final toplamda 385.000 saat izlenmiş. Konuyla ilgili verilen detaylar şu şekilde;

Ülkemizin tek profesyonel espor ligi konumunda yer alan League of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nde hem lig sürecinin hem de TBF’nin online izlenme rakamları geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre önemli oranda arttı.

İzlenmeler artıyor

Riot Games’in ülkemizdeki önemli espor yatırımları ve organizasyonları arasında yer alan, League of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nin izlenme sayıları ve izlenme saatlerinde gözle görülür bir artış gerçekleşti.

Lig karşılaşmalarının, içinde bulunduğumuz küresel pandemi döneminde seyircisiz oynanması ile önemli oranda artan izlenme rakamları, geçen yılın aynı dönemine oranla büyük bir ivme kazandı.

VFŞL Türkiye Büyük Finali toplamda 385.000 saat izlendi

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finali ortalama 53.947 kişi tarafından izlendi, maksimum izlenme sayısı ise %6’lık artışla 86.380 olarak belirlendi. Büyük finalin toplam izlenme saati ise %5’lik artışla 385.991 olarak kayıtlara geçti.

League of Legends VFŞL Yaz Mevsimi genelinde ise maksimum anlık izleyici sayısı 150.443 olarak kaydedilirken geçtiğimiz yılın yaz mevsimine kıyasla %84 oranında arttı. Ortalama izleyici sayısı 33.444’e yükselerek %28 oranında artış gösterirken, yaz mevsimi karşılaşmalarının toplam izlenme süresi ise %33 oranında artışla 4.130.301 saat olarak açıklandı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 12:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×