VFŞL'de lig aşaması sona erdi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.08.2021 - 12:03
Mevsim finallerinde mücadele edecek altı takım Galatasaray Espor, Nasr Esports, GALAKTICOS, Papara SuperMassive, Dark Passage ve Beşiktaş oldu

VFŞL hafta sonu gerçekleşen maçların ardından sona erdi. Mevsim finallerinde mücadele edecek altı takım Galatasaray Espor, Nasr Esports, GALAKTICOS, Papara SuperMassive, Dark Passage ve Beşiktaş oldu

Galatasaray Espor Lig Aşamasını Lider Tamamladı

Galatasaray Espor bu mevsim çıktığı 18 karşılaşmada 15 galibiyet alarak lig aşamasını lider olarak tamamladı. Sarı kırmızılılar kendi tarihlerinde ilk defa bu başarıya ulaşırken mevsim finallerine de direkt olarak yarı finalden başlama hakkı kazandı. Nasr Esports ikinci sırada yer alarak yarı finale yükselen bir diğer takım olurken GALAKTICOS ise üçüncü sırada yer aldı ve en yüksek seri başı olarak çeyrek finale adım attı.

VFŞL'de lig aşaması sona erdi

Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu

Lig aşaması sona erdiğinde Papara SuperMassive dördüncü, Dark Passage ise beşinci sırada yer aldı. Altıncı sıra için 5 Ronin, Beşiktaş ve fastPay Wildcats arasında bir puan eşitliği söz konusuydu. Eşitliği bozmak adına tiebreak maçlarına gidildi. Tiebreak maçlarının sonucunda Beşiktaş altıncı sıradan mevsim finallerine adım atmayı başardı. Çeyrek finalin en yüksek seri başı olan GALAKTICOS’un rakibini seçmesiyle birlikte çeyrek final eşleşmeleri belli oldu.

  • 14 Ağustos Cumartesi – 14.00 GALAKTICOS vs. Dark Passage
  • 15 Ağustos Pazar – 14.00 Papara SuperMassive vs. Beşiktaş

Tiebreak mücadelelerinden mağlup ayrılan 5 Ronin ile fastPay Wildcast, lig aşamasını 9. sırada tamamlayan 1907 Fenerbahçe Espor ve son sıradaki Team Aurora için mevsim sona erdi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 02:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
VFŞL'de lig aşaması sona erdi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×