VGX'i siz belki sevmediniz ama izleyen çok oldu!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 22.12.2013 - 02:51
Dürüst olalım, biz de sevmedik
VGX'i sizlere canlı canlı, saat farkı demeden aktardık, en son videoları, duyuruları burada paylaştık, haberleri aktardık. Fakat dürüst olalım, ne siz, ne de biz VGX ödüllerini pek sevmedik. Joel McHale'in "Ben burada olmak istemiyorum" bakışlarından mıdır, esprilerin bayatlığından mıdır, genel olarak stüdyodaki sessizlikten midir anlamadık ama VGX'ler dünya genelinde pek tutulmadı. Ama yine de izlenmiş.

VGX'i siz belki sevmediniz ama izleyen çok oldu!
Viacom, eline geçen rakamlara göre VGX'in 100'ü aşkın ülkede 1.1 milyon kişi tarafından izlendiğini aktardı. İzleyenlerin ortalama ekran başında kalma süresi ise 32 dakika olarak açıklandı. 3 saatlik bir program için 32 dakika ortalama gerçekten de çok düşük, ama 1.1 milyon kişi sayısı hiç de fena değil. Soru şu: Bu 1.1 milyonun kaçı gelecek sene geri dönecek? Orası şüpheli. Siz ne diyorsunuz?
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 04:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
VGX'i siz belki sevmediniz ama izleyen çok oldu!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×