Vikings'in 5. sezon fragmanı yayınlandı

Vikings'in 5. sezon fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 23.07.2017 - 18:52
Kan, balta, savaş narası, öfke ve yağmurlu hava. Vikings'in yeni sezonu size daha fazlasını sunacak.
History'nin en çok takip edilen tarih dizisi Vikings, kaldığı yerden devam etmek için gümbür gümbür geliyor. Vikinglerin İngiltere, Fransa ve Doğu şeridine yaptıkları akınları başarılı bir şekilde ekranlara taşıyan dizi, yeni sezonunda kardeşler arasında gerçekleşen sivil savaşı ekranlara taşıyacak. Ragnar Lothbrok'un ölümünün ardından her biri başka bir tarafa savrulan viking krallığının toparlanması, muhtemelen uzun bir olaylar silsilesini beraberinde getirecektir. Ivar the Boneless'in öz kardeşini öldürdükten sonra Lagertha'ya açtığı savaşta bolca kan ve balta göreceğiniz konusunda emin olabilirsiniz. Özellikle Ivar'ın sahip olduğu kin, öfke ve hırsın kendisine çok büyük bedeller ödeteceğini tahmin ediyoruz.


Hali hazırda bir tarih dizisi olan Vikings'te neler olacağını kitaplardan biliyoruz, ancak dizinin seyirciye sunduğu görkemli atmosfer ve oyuncu kalitesi izleyicisini ekran başına kitleyebiliyor. Fragmanın sonuna doğru ise Bjorn'un Orta Doğu'ya olan yolcuğunun devamına şahit oluyoruz. Çöllerde gezdiği sahnenin hangi coğrafyaya daha yakın olduğu şimdilik belli değil ancak vikinglerin başka kültürlere olan göçünü Bjorn ile görebileceğiz. Dördüncü sezonunda Kattegat'dan ayrılarak Paris'in ilerisine akın yapan vikingler, yeni sezonda neler yapacak hep beraber öğreneceğiz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2020 15:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
ozan86
ozan86 25.07.2017 00:35
Bence dizi Ragnar ölünce bitmeli, spin off olarak devam etmeliydi. Çünkü diziyi Ragnar ve ailesi üzerine inşa ettiler. Diğer karakterlere ağırlık verilmedi. Ragnar öldükten sonra hadi kalanlara yönelelim dediler olmadı. En azından Ragnar'ın olduğu sezonlar kadar iyi olamaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2017 00:10
Vikings ve prison break bence en iyi 2 dizi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2017 00:08
regnar varken çok effect kasmaya gerek yoktu adam tek başına taşıyodu diziyi şimdi bu sezon baya kasmışlar gibi :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 20:19
Ben Ragnar'ın döndüğü bölümde bıraktım iyice saçmalamaya başlamıştı,özellikle şu Kevin Durand'ın bölümleri çok kötüydü.Keşke karakter olarak hep köylü Ragnar olarak kalsaydı.Şu an benim dizide tek merak ettiğim şey Rollo...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×