“Warface” oyununun kredi paketleri Playstore'da

“Warface” oyununun kredi paketleri Playstore'da

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 31.08.2013 - 15:58
1 TL’den başlayan taksitlerle avantajlı konuma gelin
Playstore, oyuncu sayısında dünya rekoru kıran Crytek’in yeni ücretsiz online FPS oyunu "Warface"in kredi paketlerini aylık 1 TL'den başlayan taksitlerle ön siparişe sunuyor. Oyunseverler bu avantajlı kredi paketlerini, oyunun çıkışına kısa bir süre kala sadece Playstore üzerinden alabilecekler.

İlk olarak Rusya'da yayınlanan ve sunucu başına ulaştığı oyuncu sayısı ile Guinness Dünya Rekoru kıran bu muhteşem oyunun kredi paketleri için ön sipariş veren oyunseverler, çok uygun fiyata aldıkları kredilerini oyun açıldığında kullanabilecekler. Oyunun çıkışına kısa bir süre kala Playstore'da satışa sunulan bu kredi paketleri ile oyuncuyu bir adım öne taşıyacak “VIP Bonusu” ile çeşitli Zırh ve Silahlar gibi eşyalara ek olarak “Şans Kutuları” da alabilmek mümkün olacak.
Playstore’dan verilecek ön siparişlerle, oyunseverler ayda 1 TL’lik pakette 480 Kredi yerine 600 Kredi, ayda 2 TL'lik pakette 960 yerine 1440 Kredi ve ayda 5 TL'lik pakette ise 2400 yerine 3900 Krediye sahip olarak ön sipariş döneminin avantajından faydalanıyorlar.

“Warface” oyununun kredi paketleri Playstore'da
"Warface" kısa bir süre sonra Avrupa ve Amerika ile aynı anda Türkiye'de de, Türkçe olarak oyuncuların beğenisine sunulacak.

"Warface" hakkında
Crytek’in ücretsiz online FPS  oyunu “Warface”, dört farklı karakter sınıfı ile merak uyandıran ve takım bazlı PvE ile rekabetçi PvP oyun modları ile yüksek kalite savaş aksiyonunu ücretsiz sağlıyor.

Sürekli güncellenen “Warface” her gün farklı ve bir o kadar da zorlu bir deneyim sunuyor. İster hızlı, ister uzun soluklu oyun tercih edin, takım bazlı yetenekler ve kapsamlı kişiselleştirme seçenekleri “Warface”i eşsiz ve eğlenceli bir deneyime dönüştürüyor.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 22:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×