Warframe şimdiye kadarki en sağlam zamanını yaşıyor

Hürcan Köse
Hürcan Köse 17.11.2016 - 16:16
The War Within oyunu zirveye taşıdı
Digital Extremes tarafından geliştirilen ve dünyanın en popüler çevrimiçi oyunlarından birisi olan Warframe, 11 Kasım'da yayınlanan ve şimdiye kadarki en büyük güncellemesi olan The War Within ile eski popülerliğini kazanmakla kalmadı, ayrıca haftasonu boyunca Steam'de en fazla oynanan üçüncü oyun olmayı da başardı.

Warframe şimdiye kadarki en sağlam zamanını yaşıyor
Warframe: The War Within, 68,530 oyuncu ile bir günde tam 1.2 milyon saat oynandı. Toplamda 26 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip olan Warframe, The War Within sayesinde Kasım ayı içerisinde kendi çapında bir rekor kırarak bir milyondan fazla aktif kullanıcıya ulaştı.

The War Within, Aralık'ta başlayan Second Dream sinematik görevini bir kademe daha ileri taşıyor ve oyunculara fethedecekleri yeni gezegenler, sahip olabilecekleri yeni silah ve envanterler sunuyor. Benim de geçtiğimiz günlerde geri döndüğüm Warframe gerçekten de hiç olmadığı kadar güçlü duruyor.


Warframe şimdiye kadarki en sağlam zamanını yaşıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×