Watch Dogs Legion çıkış tarihi ve yeni videoları yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.07.2020 - 22:18
Birçok duyuruya yer verilen UbiForward etkinliğinde yer alan oyunlardan birisi de Watch Dogs Legion oldu. Merakla beklenen oyunun yeni videosu yayınlandı.

Beğenildiği kadar eleştirileri de beraberinde getiren serinin yeni oyunu Watch Dogs Legion için yeni bir video yayınlandı. Ubisoft'un iptal edilen E3 2020 fuarının yerine konumlandırdığı UbiForward etkinliğinde yapımın yeni bir videosu da yayınlandı.

Watch Dogs Legion için yeni oynanış videosu geldi

E3 2019 fuarında duyurulan Watch Dogs Legion yapılan ertelenmelerin ardından PC dışında yeni nesil konsollara, yani Playstation 5 ve Xbox Series X'e de kaydırılmıştı. Amerika'daki maceralarımızın ardından bu sefer oyuncuları Londra'ya götürecek olan Watch Dogs Legion'da büyük bir direniş grubunun üyelerini kontrol edeceğiz. Tek bir karakter yerine onlarca, hatta yüzlerce karakteri kontrolümüze bırakacak olan oyunda her zaman olduğu gibi hackleme yeteneklerimiz de ön plana çıkıyor.

Sunumda öncelikle Alberto Mielgo tarafından yönetilen özel bir videoya yer verildi. Bu videoda aslında oyundaki karakter değişimlerinin üzerinde durulduğunu ve oyundaki karakterlerin nasıl direnişe katıldığı üzerinde durulmuş. Daha önce Spider-Man: Into the Spiderverse ve Love, Death & Robot gibi yapımlarda çalışan Alberto Mielgo tarafından yönetilen bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu video sonrasında ise Watch Dogs Legion'ın farklı videolarına yer verildi. Bu videoda direnişin yanı sıra şehrin önemli üyelerine de yer verildiğini görüyoruz. Daha önce yayınlanan videolarda da sık sık gördüğümüz grubun yaşlı üyelerinden tutun da birbirinden farklı yeteneklerine de yer verilen bu oynanış videosunda Watch Dogs Legion'ın genel oynanış dinamiklerine de değinilmiş. Bu dinamiklerde görevlerin ne kadar farklı yapılabileceğinin de gözler önüne serildiğini görüyoruz. 29 Ekim 2020'de çıkacak oyunun yayınlanan bu oynanış videosuna ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 18:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2020 11:46
ben john wick'i beğendim :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2020 10:59
Başka karaktere geçiş olayı keşke gta 5 teki gibi olsaydı burda geçerken önceki karakterin kaldığı yerden devam ediyor...bakalım tam sürümde nasıl yedirmişler oyuna görecez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2020 09:46
Nedense bu oyunda assasins creed unity'dekine benzer sorunlarla karşılaşılacak gibi hissediyorum ama videolar hype oluşturmuyor da değil :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2020 00:05
grafikler şaka gibi gta v bile kaç sene oldu çıkalı grafikler yanıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2020 22:34
Adamlar ne yapsa bomboş geliyor ya.. Umuyorum 2-3 vasat üstü yapımlara imza atarlar da şu ön yargımı yıkarım :) Kuponla 20TL olduğunda bile hiç bir oyununu alıp oynamıyorum temiz 5-6 yıldır :) Unity sağ olsun final yaptırdı bana Ubi oyunları açısından 2014 sonunda..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Watch Dogs Legion çıkış tarihi ve yeni videoları yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×