Watch Dogs Legion için NVidia sürücüleri yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.10.2020 - 10:25
NVidia GeForce Game Ready sürücüleri Watch Dogs: Legion'ın çıkması ile birlikte yayınlandı.

NVIDIA’nın yayınladığı en yeni GeForce Game Ready sürücüsü, ışın izlemeli yansımalar ve NVIDIA DLSS ile tamamlanan Watch Dogs: Legion’ı ve artık dünya çapında mevcut olan GeForce RTX 3070'i sunuyor. Bu yeni sürücü, DiRT 5, Ghostrunner, Need For Speed: Hot Pursuit Remastered ve Xuan-Yuan Sword VII oyunlarında en iyi deneyimi sağlıyor. Yeni sürücü güncellemesi ayrıca dört yeni G-SYNC Uyumlu Ekran ve daha fazlasını da içeriyor.

Watch Dogs: Legion'a Işın İzlemeli Yansıma ve NVIDIA DLSS Özelliği

Watch Dogs serisinin son oyunu Watch Dogs: Legion, bu yılın en çok beklenen oyunlarından biriydi. Watch Dogs: Legion, GeForce Oyuncuları için Londra'daki yüzeylere dinamik yansıma getiren güzel ışın izlemeli yansımalar sunarken NVIDIA DLSS maksimum performans sağlıyor. Ayrıca GeForce NOW'un yeni sürücü güncellemesiyle oyun ışın izleme ve DLSS ile de oynanabiliyor.

Dört Yeni G-SYNC Uyumlu Ekran

G-SYNC Uyumlu programı, G-SYNC ekosistemini genişletiyor ve tutarlılık getirmeyi ve hangi ekranların iyi bir giriş seviyesi değişken yenileme hızı (VRR) deneyimi sağlayacağı konusunda tüketicileri eğitmeyi amaçlıyor. G-SYNC uyumlu monitörlerin arasına Acer XB323U GX, Asus VG279QL1A, Dell AW2521HFLA ve Gigabyte FI25F katıldı.

G-SYNC Uyumlu program kapsamında NVIDIA, AdaptiveSync protokolünü destekleyen monitörlerdeki deneyimi doğrulamak için monitör OEM'leri ile birlikte çalışıyor. Bu testi geçen monitörler “G-SYNC Uyumlu” olarak belirleniyor. 4 yeni monitörün katılmasıyla toplamda 98’e ulaşan G-SYNC uyumlu ekranların tam listesine linkten ulaşılabiliyor.

Watch Dogs Legion için NVidia sürücüleri yayınlandı

Oyunlar için "Tek Tıkla" Optimum Ayarlar

GeForce Experience’ın tek tıklamayla yapılan optimum ayarları (OPS), sistemin donanımı için oyun seçeneklerinin anında yapılandırılmasına olanak tanıyarak sorunsuz ve optimize edilmiş bir oyun deneyimi sunuyor. Hali hazırda 900'den fazla oyunu destekleyen sürücüye 16 yeni oyun daha eklendi:

Age of Empires III: Definitive Edition
Baldur's Gate 3
Call of Duty: Modern Warfare (NVIDIA Reflex desteğiyle)
Call of Duty: Warzone (NVIDIA Reflex desteğiyle)
Call of Duty: Black Ops - Cold War
Desperados III
Fortnite (NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex and Işın İzleme desteğiyle)
Mafia: Definitive Edition
Medieval Dynasty
Phasmophobia
Pumpkin Jack
Second Extinction
Serious Sam 4
Star Wars: Squadrons
The Walking Dead: Saints & Sinners
The Wind Road

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 08:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 01:06
Bir işe yaramamış ki oyunun optimizasyonu rezalet. RTX açınca 30 a düşüyor RTX 2060 super ryzen 5 3600 lü makinede... RTX i kapatıyorsun onda da Ultra' da ara ara düşüşler olan bir 60 fps alıyorsun. Acil bi kaç patch yemesi lazım oyunun grafikler bi acayip yansımalar rezalet, saç sakal çok kötü.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Watch Dogs Legion için NVidia sürücüleri yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×