Watch Dogs önümüzdeki hafta Epic Store'da bedava olacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.03.2020 - 14:16
Bedava oyun anlamında ardarda bombaları patlatan ve kütüphaneleri doldurmaya devam eden Epic Store, önümüzdeki hafta ilk Watch Dogs oyununu veriyor.

İlk Watch Dogs oyunu önümüzdeki hafta Epic Games Store üzerinden bedava olarak verilecek. Bildiğiniz gibi Epic Games son dönemde iyice coşmuş durumda. AAA kategorisindeki oyunları bedava olarak vermeye devam eden firma, oyuncuların Epic Games Store kütüphanesinin kalabalıklaşmasına da adeta ön ayak oluyor. Ubisoft ile bir anlaşmaya varan firmanın önümüzdeki hafta vereceği bedava oyun ise Watch Dogs olacak.

Watch Dogs önümüzdeki hafta Epic Store'da bedava olacak

Aiden Pearce karakterini yönettiğimiz ve haftaya bedava olacak ilk Watch Dogs oyunu dışında Epic Games bu hafta ise üç oyunu bedava olarak veriyor. Keşfetme dinamikleri üzerine kurulu olan  Anodyne 2: Return To Dust, bağımsız bir platform oyunu olan A Short Hike ve farklı görselliği ile dikkat çeken Mutazione oyunlarını bu hafta bedava olarak indirebilirsiniz. Bu üç oyun 19 Mart tarihine kadar bedava olacak ve sonrasında yerlerini Watch Dogs'a bırakacaklar. Watch Dogs ise 26 Mart tarihine kadar sistemde bedava olarak kalacak.

Watch Dogs önümüzdeki hafta Epic Store'da bedava olacak

Yaşanan büyük bir elektrik kesintisi sonrası yaşanan felaketlerin ardından gözünü bu tarz bir işleyişlere diken CtOS sistemini merkezine oturtan Watch Dogs, özellikle çıktığı dönem büyük ses getirmişti. Tabi E3 duyurusu sonrası grafiklerde yaşanan düşüş ve oyunun tek düze ilerlemesi Ubisoft'un eleştirilmesindeki en büyük sebepler arasında yer alıyordu.

Amerika'nın Chicago şehrinde geçen ve demin de söylediğim gibi Aiden Pearce isimli karakteri yönettiğimiz oyunda, elektrik ile bağlantısı olan her şeyi kontrol ediyor ve şehri adeta bir silah gibi kullanıyorduk. Serinin yeniş oyunu Watch Dogs: Legion'ın ise yapım aşamasında olduğunu hatırlatalım.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 02:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2020 21:13
oyun çok kötü ama olsun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2020 13:40
saat kaçta olucak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2020 08:10
Adamlar çok güzel şeyler yapıyor. teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Watch Dogs önümüzdeki hafta Epic Store'da bedava olacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×