WildStar Free-to-play hazırlıkları resmen başladı

Fatih Koç
Fatih Koç 12.08.2015 - 17:10
WildStar'ın Free-to-play betasına davetlisiniz
 World of Warcraft’ın yapımında görev alan ekip, yeni oyunları ile bekledikleri ilgiyi maalesef göremedi. Günümüzde artık kimsenin her ay bir oyuna para vermek istememesi de eklenince beklenen senaryo gerçekleşti. NCSoft ve Carbine Studios bugün Wildstar’ın free-to-play betasının başladığını duyurdu. Free-to-play versiyonu ile birlikte gelecek olan yenilikler arasında zindanlar, C.R.E.E.D sistemi ve geliştirilmiş oynanış var. Bir konuya açıklık getirmek gerekiyor. Oyunda hala abonelik sistemi mevcut. Oyun içinde karakterinizi geliştirip yeterli miktarda puan toplarsanız abonelikten yararlanabiliyorsunuz. Eğer günde 1-2 saat oynuyorsanız para vermek mantıklı fakat her gün işsiz gibi 6-7 saat oynuyorsanız oyun içerisinde zaten gerekli puanı toplayıp abonelikten yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için siteyi ziyaret etmenizi tavsiye ederim.


Kapalı betaya erişebilmek için oyunu hali hazırda oynuyor olmanız yada betaya kayıt yaptırmanız gerekiyor. Daha önce kayıt yaptırsanız e-posta adreslerinizi kontrol edin. Tam sürümünün de önümüzdeki sonbaharda çıkması bekleniyor.  Bakalım Wildstar yeni ödeme modeliyle ne kadar başarılı olacak?

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2021 07:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2015 10:48
oyun kendini bitirdi arkadaşlar valla parasınıda veriyoduk ama paramızla rezil olduk pvp sistemi server sorunları daha sonra mega serverler derken oyun bomboş oldu birden
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2015 02:59
f2p hiçbir mmo oynamayın oynatmayın zamanınıza yazık. BnS f2p gelirse onu bile oynamayacağım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2015 23:24
f2p'in tamamen bir kandırmaca olduğu ortadayken ESO gibi b2p olsa daha iyi olurdu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2015 19:32
Valla insanlar yıllardır WoW'a her ay para verdi ve vermeye de devam ediyorlar. Aksine sözde f2p özde p2w olan oyunlar anca kendi kazanlarını döndürmekten öteye gidemiyorlar. Kısaca kaliteli olduğu sürece insanlar aylık para verir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
WildStar Free-to-play hazırlıkları resmen başladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×