WipeOut Omega Collection'a klasik bir kutu dizaynı.

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 11.05.2017 - 13:49
Eski stil oyun kutularının geri döünşü...
1995 senesinden beri neredeyse bütün konsollar için çıkan WipeOut serisi, şüphesiz en iyi fütüristik yarış oyunu serilerinden birisi olarak görülür. WipeOut, hızlı araçları, aksiyon dolu yarışları ve tehlikeli pistleri ile unutulmayacak yapımların arasında olmakla beraber, Pysgnosis'in en iyi yapımlarından birisi olarak da sayılır.

Serinin en son oyunu WipeOut 2048, 2012 senesinde PSVita için çıkmış ve hayranları tarafından bir hayli sevilmişti, fakat serinin Clever Beans ve EPOS'a devredilmesi, hayran kitlesini ikiye bölmüştü. Sessizliğini geçen seneye kadar sürdüren Playstation, WipeOut Omega Collection'u Aralık ayında duyurmuştu.
WipeOut Omega Collection'a klasik bir kutu dizaynı.
İkiye bölünen hayranlarını bir araya getirmek isteyen yapımcılar ise akıllı bir şekilde Omega Collection için PS1 kutu tasarımını tasarladılar. Her ne kadar harika gözükse de, kutu sadece İngiltere'nin bazı oyun marketlerinde bulunacak.

WipeOut Omega Collection, bu yaz sadece PS4 için satışa sunulacak. Kemerlerinizi bağlayın, şayet fütüristik uçan aracınızda varsa...
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2021 07:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2017 22:32
pc için de vardı demosunu oynamıştım 20 sene olmuştur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2017 18:41
ahh ahh o eski sega megadrive kutulari ne efsaneydi be.hala elimde hatiri sayilir sayida oyunumu ozenle muhafaza ederim o gunlerden kalan.bazisi kitap koleksiyonu,bazisi pul koleksiyonu,bazisi da icki koleksiyonu yapar ama oyuncular icin kutulu oyun koleksiyonu apayridir...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arcade Fire
Arcade Fire 11.05.2017 15:04
Eski kutular bence daha güzel ama kolay kırılıyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
WipeOut Omega Collection'a klasik bir kutu dizaynı.

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×