Witcher kart oyunu Gwent, Steam'de yayınlandı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 20.05.2020 - 17:34
The Witcher 3: Wild Hunt içerisinden çıkarak kendi oyununa kavuşmayı başaran Gwent, sonunda Steam platformunda da yayınlandı.

CD Projekt RED tarafından geliştirilen, ilk haliyle “The Witcher 3 Wild Hunt” oyununun içinde bir mini oyun olarak karşımıza çıkan Gwent, ilk kez 25 Ekim 2016 tarihinde “Gwent: The Witcher Card Game” adıyla Game of Galaxy üzerinden piyasaya sürülmüştü.  19 Mayıs 2020 tarihinde ise Steam üzerinden oynaması ücretsiz şekilde erişilebilir hale geldi.

Witcher kart oyunu Gwent, Steam'de yayınlandı

Oyuncular tarafından çok sevilen kart oyunu, Game of Galaxy üzerinde de büyük ilgi görmüştü. Mini oyun olmaktan çıkıp başlı başına kökleri olan ve ayakları üzerinde duran sağlam bir kart oyunu haline gelen Gwent: The Witcher Card Game, “The Witcher 3 – Wild Hunt” oyununun 5. yaşına girdiği 19 Mayıs 2020 günü Steam mağazasında erişime açıldı. Oyuncular Gwent: The Witcher Card Game’e ücretsiz olarak Steam üzerinden erişebilir.

Witcher kart oyunu Gwent, Steam'de yayınlandı

Çıktığı günden bu yana sürekli değişen ve gelişen dinamik yapısıyla CD Projekt RED’in yeni kart oyunu Gwent, yakında turnuvalara ev sahipliği yapabilir. Oyun içi satın alımlarla bu turnuvalara finansal anlamda kaynak sağladıklarını biliyoruz.

Ayrıca Witcher serisine ait bütün oyunlar 1 Haziran 2020 tarihine kadar Steam üzerinde çok büyük indirimde! İşte Witcher oyunları ve 1 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli fiyat listesi.

The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut – 2,70?

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition – 4,65?

The Witcher 3: Wild Hunt – 17,99?

The Witcher Adventure Game – 2,70?

Thronebreaker: The Witcher Tales – 58,69?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 08:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Witcher kart oyunu Gwent, Steam'de yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×