Witcher serisinin erotizmi 3'te aynen devam edecek

Witcher serisinin erotizmi 3'te aynen devam edecek

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 1.12.2013 - 11:35
CD Projekt RED hikâyeye yediriyor
Witcher serisi denince aklımıza ilk gelenler arasında, şimdi birbirimize karşı dürüst olalım, harika hikâyeler, eğlenceli bir dövüş sistemi ve sağlam inşa edilmiş bir dünyanın yanı sıra erotizm de geliyor. Nasıl ki Zelda, Pokémon, Mario gibi seriler için çocuksuluk önemli bir tema, Witcher için de olgunluk öyle. Bunu aktarmanın, aktarırken de karakterlere yeni bir boyut kazandırmanın önemli bir yolu olarak da CDPR erotizmi kullanıyor. Witcher 3'te de bu değişmeyecek. Oyunun yazarı Jakub Szamalek "Witcher 3'te erotizmi muhafaza ediyoruz ama hikâyeye yedirmek için de çok uğraşıyoruz. Sadece orada olmak için orada değil, karakterler arasında bir hikâye anlatmak için bir araç oluyor ve gösterdiğimiz ilişkiye ilginç bir boyut kazandırıyor" dedi ve yetişkinlere özel bir oyun yapmanın zorluklarına değinerek devam etti: "Yetişkinlere özel oyunlar yetişkinlre özel filmler ve kitaplardan daha farklı muamele görüyor. Her ne kadar yetişkinlere özel bir hikâye anlatmaya çalışsak da bazen çok vahşi veya çok fazla erotik olduğumuz için eleştiriliyoruz; aynı şeyleri yapan kitaplar ve filmler ise böyle eleştirilmiyor". Szamalek haklı mı, ne düşünüyorsunuz?

Witcher serisinin erotizmi 3'te aynen devam edecek
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 02:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×