Wolfenstein Youngblood'dan E3 2019'a özel yeni video geldi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 10.06.2019 - 15:12
Blazkowicz'in ikiz kızları iş başında

Geride bıraktığımız gece düzenlenen Bethesda sunumundan Wolfenstein Youngblood için E3 2019'a özel yeni bir video yayınlandı. Bazkowicz'in ikiz kızlarını kontrol edebileceğimiz Wolfenstein Youngblood'da aksiyon yine zirve yapacak gibi görünüyor. Seride ilk defa co op mekanikleri ile karşılaşacağımız Wolfenstein Youngblood için yayınlanan oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Wolfenstein Youngblood'dan E3 2019'a özel yeni video geldi

80'li yıllar teması ile dikkat çeken yapımda, BJ Bazkowicz'in ikiz kızlarını kontrol edeceğiz. Jess ve Soph Blazkowicz kayıp babalarının peşinden Nazi işgali altındaki Paris'e gidecek ve babalarının izini sürecek. İkiz kardeşlerin Nazi avlama konusunda oldukça uzman olduklarını söyleyebiliriz. Adeta Nazi avlamak için doğan ikizler babalarını bulmak için her tehlikeyi göze alacak.

Wolfenstein: Youngblood ile birlikte oyunun haritası biraz daha katmanlı hale gelecek ve savaş senaryoları da daha çeşitli olacak. Nazilerle dolu bir binaya girişin çok farklı yolları olacak. Oyunun co op oynanış mekaniklerinin nasıl olacağı merak konusu. 

Wolfenstein serisinin yeni oyunu Wolfenstein: Youngblood, 26 Temmuz 2019'da PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkacak.   

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 03:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2019 22:05
Bethesda'dan oyun çıkmaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2019 18:19
Farcry gectiniz aynj oyuny yap sur susle sur isit sur cop bi oyun belli
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfenstein Youngblood'dan E3 2019'a özel yeni video geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×