Wolfteam için Ramazan'a özel bir güncelleme yayınlandı

Wolfteam için Ramazan'a özel bir güncelleme yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.05.2018 - 11:14
Wolfteam’e Ramazan’a özel Giriş Gece haritası eklendi

Netmarble Türkiye, FPS oyunu Wolfteam için Ramazan ayına özel 15 Mayıs 2018 tarihinde yeni ve kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ile oyuna 2 harita, 2 yeni karakter, pek çok yeni silah ve aksesuar eklendi.

Wolfteam’den Ramazan özel güncellemesi

Wolfteam’in en popüler ve en sevilen haritalarından Giriş haritasının gece versiyonu bu güncellemeyle oyuna ekleniyor. Giriş Gece haritası, Türk kültüründen ve Ramazan geleneklerinden unsurlarla oyunculara Ramazan ruhunu taşıyacak.

Ayrıca Mardin Gece haritası da oyuncuları Mardin sokaklarının gece atmosferine taşıyacak. Yeni güncellemeyle Wolfteam’e oyuncular için büyük öneme sahip 2 adet Efsane Pro silah ekleniyor. Bunlar; ELWRCI M6A2 Efsane Pro ve Kar 98k Efsane Pro. Son zamanlarda oyunda popüler olan Elit serisinden 1911 Elit de oyuna eklenen silahlardan biri.

Yeni silahlardan Karambit Mavi Gece adlı bıçak, MK-5 EG Mavi Gece adlı bombanın yanı sıra, yıkım modunda %100 daha hızlı bomba çözme hızı veren Elit Yıkım Çantası ile işgal modunda %100 bayrak alma hızı özelliği veren Elit İşgal Çantası da yenilikler arasında.

Bu güncellemeyle Illude Diriliş ve Tomito Yasuko Diriliş karakterleri oyuna katılıyor. Güncellemede kurtlar da unutulmamış. Mavi Kurt Dövme Seti ve Mavi Kurt Pençesi de kurtlara özel eşyalar olarak oyunculara sunuluyor.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 03:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×