Wolfteam Türkiye Ligi finali FOX Gaming'de yayınlanacak

Furkan Güler
Furkan Güler 10.08.2018 - 13:21
FOX Gaming'in ilk yayını belli oldu

Netmarble Türkiye ve FOX, Türkiye’nin popüler FPS oyunu Wolfteam için düzenlenen ASUS Wolfteam Ligi Türkiye Kupası Mavi Sezon Finali’nin yayın hakları için iş birliğine imza attı. FOX Gaming’in ilk yayını, 17 Ağustos Cuma günü, 1907 Fenerbahçe ile HWA Gaming takımları arasında gerçekleşecek ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Finali olacak. Bu heyecanlı karşılaşmayı binlerce Espor severin canlı yayında takip etmesi bekleniyor. 30 milyondan fazla oyuncusuyla Türkiye’nin en popüler FPS oyunu Wolfteam’in yayıncısı Netmarble Türkiye ile FOX arasında, ASUS sponsorluğunda düzenlenen ASUS Wolfteam Ligi’nin yayın hakları konusunda iş birliği anlaşması gerçekleşti.

Wolfteam turnuvası FOX Gaming'de yayınlanacak

Buna göre, ASUS Wolfteam Ligi 1907 Fenerbahçe ve HWA Gaming final maçı, FOX Gaming YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Fenerbahçe Espor takımının sponsorlarından biri olan FOX, gaming dünyasına da hızlı bir giriş yaptı. FOX Gaming Youtube kanalı, yayın hayatına ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Finali ile başlayacak. 17 Ağustos Cuma günü FOX stüdyolarında gerçekleşecek Mavi Sezon Finali, sezonu zirvede tamamlayan 1907 Fenerbahçe ile HWA Gaming takımları arasındaki büyük mücadeleye sahne olacak. Turnuva FOX Gaming’in Youtube kanalından canlı yayınlanacak. ASUS Wolfteam Türkiye Kupası’nın ilk sezonu Türkiye’nin en güçlü Wolfteam Esportakımlarının kıyasıya mücadelesine sahne oldu. 1907 Fenerbahçe, Galatasaray Espor, HWA Gaming, Galakticos, Team Turquality, Youth Crew, Dark Passage ve Ice Esports takımları ligde büyük kupayı kaldırmak için yeteneklerini sergiledi.

-Basın bülteni

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 08:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2018 11:44
türkiye nin en güzel oyunu wolfteam dir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2018 14:33
selam ben fuat baba herkeze
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2018 10:49
dunyanın en guzel oyunu wolftaym....yasım 8
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfteam Türkiye Ligi finali FOX Gaming'de yayınlanacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×