Wolfteam Zaitsev Turnuvası’nı SuperNation takımı kazandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.04.2019 - 13:58
Final maçında SuperNation ile Nexus takımları karşılaştı

Netmarble Türkiye, FPS oyunu Wolfteam için 04 Şubat 2019 tarihinde başlayan ve rekor katılımla gerçekleşen Wolfteam Zaitsev Turnuvası’nda final heyecanı yaşandı. Bin 175 takımın ve toplamda 3 bin 528 oyuncunun 2 buçuk ay boyunca mücadele ettiği turnuvanın final maçında SuperNation ile Nexus takımları karşılaştı.

Finalin ismi Nexus ve SuperNation

Turnuva boyunca 10 farklı maça çıkarak finale ismini yazdırmayı başaran takımlar Nexus ve SuperNation oldu. SuperNation rakibini 2-1’lik sonuçla yenerek şampiyon oldu ve 30 bin TL’lik ödülün de sahibi oldu. Turnuvayı ikinci tamamlayan Nexus ise 15 bin TL ödül kazandı. Jesterof ve Classio takımları ise 3.lük maçına çıktı ve rakibini 1-0’lık skorla geçmeyi başaran Classio ise üçüncü olurken 7 bin 500 TL ödül kazandı. Tek maç üzerinden 9 oyunu kazanma formatında oynanan turnuvanın başlangıcından final mücadelesine kadar toplam bin 116 maç oynandı.

Dereceye giren takımlara büyük ödüller kazandı

Espor oyuncusu olmayan tüm bilgisayar oyuncularına da arkadaşlarıyla birlikte turnuva heyecanını yaşama ve eğlenme vaadi sunan Wolfteam turnuvası, oyunculara bu eğlencenin yanında büyük ödüller de verdi. Wolfteam Turnuvası’nda toplam ödül havuzu 100 bin TL. İlk 64’e giren tüm takımlar ödül kazandı. 4’üncü ve 8’inci sıra arasında yer alan takımlar 2 bin 100 TL, 9-16 arası bin 500 TL, 17-32 arası 900 TL, 32-64 arası 510.000 JP kazandı.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 20:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolfteam Zaitsev Turnuvası’nı SuperNation takımı kazandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×