Wonder Woman 1984'ün Cheetah karakterinden yeni görsel geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.07.2020 - 10:37
Ertelenme haberleri ile sık sık gündeme gelen Wonder Woman 1984'ten yeni bir görsel yayınlandı ve filmin kötü karakteri Cheetah ortaya çıktı.

Wonder Woman 1984 filmi için yeni bir görsel yayınlandı ve filmde Kristen Wiig tarafından canlandırılacak olan Cheetah'ın nasıl gözükeceği de ortaya çıkmış oldu. Sık sık erteleme haberleri ile karşımıza çıkan film için daha önce yayınlanan görsellerde karakterin Cheetah'a dönüşmeden önce nasıl gözüktüğüne yer verilmişti.

Wonder Woman 1984'ün Cheetah karakterinden yeni görsel geldiİlk filmde bizi 1. Dünya Savaşına götüren filmin devam halkası adından da anlaşılabileceği gibi bizleri bu sefer 1984 yılına götürecek. Gal Gadot bir kez daha canlandıracağı Wonder Woman karakteri ile filmin baş rolünde yer alırken, onun dışında Chris Pine'ın canlandırdığı Steve Trevor karakterini de bu filmde bir kez daha göreceğiz. İşte bu iki karakterden sonra ise filmin ağır topu Kristen Wiig'in canlandırdığı Barbara Ann Minerva, yani Cheetah olacak.

Cheetah çizgi roman serisinde farklı karakterler tarafından karşımıza çıksa da 3. versiyonu, yani Barbara versiyonu ilk olarak 1987 yılında ortaya çıkmıştı. Ilk filmde olduğu gibi yönetmen koltuğuna Petty Jenkins'in oturacağı devam filmi 2 Ekim 2020'de gösterime girecek.

Wonder Woman 1984'ün Cheetah karakterinden yeni görsel geldi

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 16:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wonder Woman 1984'ün Cheetah karakterinden yeni görsel geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×