World of Warcraft: Battle for Azeroth ön siparişe açıldı

World of Warcraft: Battle for Azeroth ön siparişe açıldı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 31.01.2018 - 09:57
Azeroth için!

World of Warcraft'ın Legion sonrasında yayınlayacağı ek paket olan Battle for Azeroth, dün akşam sürpriz bir şekilde ön siparişe açıldı. Warcraft'ın temeli olan Orcs vs Humans teması taşıyan ve bu yüzden tüm eski ve yeni hayranların dikkatini çekmekte. Blizzard'ın internet sitesi Battle.net'te ön siparişe açılan oyunun Standart Edition sürümü 44.99 Euro fiyat etiketine sahip. Diğer Blizzard oyunları için farklı hediyeler içeren Digital Deluxe Edition sürümü de 59.99 Euro'dan satışa sunuldu.

World of Warcraft: Battle for Azeroth ön siparişe açıldı

Battle for Azeroth'u ön sipariş yapan oyuncular, ek paket ile birlikte gelen Allied Race'lere erkenden erişebilecek. Hatta, şu an oyunu satın alırsanız Allied Race'leri açmak için görev yapmaya başlayabilirsiniz. İnternet sitesinde ek paketin 21 Eylül veya daha öncesinde yayınlanacağı belirtilmiş. Yani hala net bir çıkış tarihine sahip değil. Battle for Azeroth'un Digital Deluxe Edition sürümünü satın alan oyuncular, Blizzard'ın Hearthstone, Heroes of the Storm, StarCraft 2 ve Overwatch gibi oyunlarında özel içeriklere sahip olacak. Ayrıca, World of Warcraft'ta da iki adet binek ve bir de pet sahibi olacaklar.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 01:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2018 16:29
sonuna kadar ışık sonuna kadar allience
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2018 10:46
For the Alliance!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×