World of Warcraft Classic eSpor maçları Türkçe olarak anlatılacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.06.2020 - 15:43
Blizzard yaptığı açıklama ile World of Warcraft Classic için düzenlenen ilk eSpor turnuvası Summer Bowl'un Türkçe olarak anlatılacağını duyurdu.

World of Warcraft Classic Summer Bowl başlamak üzere! WoW Classic takımlarının Warsong Gulch'taki savaş ve bayrak kapma becerilerini izlemeye hazır mısınız? Artık bekleyiş sona erdi. Wow Classic Summer Bowl bu hafta sonu başlıyor. 

World of Warcraft Classic eSpor maçları Türkçe olarak anlatılacak

Turnuva kayıtları Avrupalı oyuncular için 18 Haziran Perşembe saat 20.00'a ve Amerikalı oyuncular için 25 Haziran Perşembe saat 20.00'a kadar açık olacak. WoW Classic'te 60. seviye bir karaktere sahip olan ve katılım koşullarını sağlayan oyuncular, Kuzey Amerika ve Avrupa için ayrı ayrı oluşturulmuş 4000 $ değerindeki ödül havuzundan payını almak için mücadele edecek. Bu ödül havuzları, bölge finallerindeki en iyi iki takım arasında paylaştırılacak. Katılım koşulları ve kuralları okumak ve takımınızı kayıt ettirmek istiyorsanız Kuzey Amerika için bu adresi, Avrupa içinse bu adresi ziyaret edebilirsiniz!

Etkinliği Türkçe İzlemeye Hazır Mıyız?

WoW Classic Summer Bowl, cumartesi ve pazar günleri YouTube.com/Warcraft ve Twitch.tv/Warcraft kanallarından aynı anda canlı olarak yayınlanacak. Tüm yayınlar hem YouTube hem de Twitch'te saat 20.00'da başlayacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 07:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2020 09:49
Hem oyunculuardan milyon milyar dolarlar eurolar alıyorlar oynatmak için hem de bir etkinlik yapıp 4000$ gibi onlar için çerez parasını ödül diye sunuyorlar. Bunu da espor adı altında yapmak ise ayrı konu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
World of Warcraft Classic eSpor maçları Türkçe olarak anlatılacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×