World of Warcraft Shadowlands çıkış tarihi duyuruldu

Alparslan Gürlek 27.08.2020 - 22:11
Shadowlands'de kaderinizin peşinden gidin World of Warcraft’ın yeni genişleme paketi 27 Ekim 2020'de çıkıyor. Çıkış tarihi duyuru fragmanı haberimizde.

Shadowlands'de Kaderinizin Peşinden Gidin—World of Warcraft’ın Yeni Genişleme Paketi 27 Ekim'de Çıkıyor Dünyanın en popüler abonelik tabanlı devasa çevrimiçi rol yapma oyununun sekizinci genişleme paketinde, öteki dünyanın ücra köşelerine yolculuk edin. Oyunun seyrini değiştiren ahitler kurun, Lanetliler Kulesi Torghast'ın sürekli değişen zorluklarını alt ederek kendi efsanevi eşyalarınızı oluşturun ve dünyaların arasındaki diyarda kaderinizi belirleyin.

Yeni WoW genişlemesi Shadowlands çıkış tarihi duyuruldu

Azeroth'un parçalanmış gökyüzünün ötesinde sonsuz ahiretlerin yer aldığı bir diyar olan Shadowlands yatıyor. Fani ruhlar burada geçmişleriyle hesaplaşıyor, yeni amaçlar keşfediyor... ya da ebedi bir ıstırapla karşı karşıya kalıyor. Blizzard Entertainment'ın büyük beğeni toplayan devasa çevrimiçi rol yapma oyununun sekizinci genişleme paketi olan World of Warcraft®: Shadowlands'ın 27 Ekim* tarihindeki çıkışıyla birlikte Horde ve Alliance'ın kahramanları, öteki dünyada kendi kaderlerini şekillendirecek.

Azeroth'un koruyucuları, Shadowlands'e adım atar atmaz karmaşa içinde bir diyarla karşı karşıya gelecek. Erdemli ruhlar hatalı şekilde Maw'un ebedi karanlığına bırakılırken öteki dünyanın farklı diyarlarına hükmeden ahitler, Shadowlands'in en önemli kaynağı olan animanın giderek azalması nedeniyle yıkım ve çalkantıyla baş başa kalıyor. Uzun zaman önce hapsedilen kadim bir kötülük zincirlerini kırmak için güç toplarken, oyuncuların öteki dünyanın bilinmeyen köşelerini keşfetmesi, kendi prensip ve amaçlarına uygun bir ahitle işbirliği yapması ve sonunda bu diyara denge getirmesi gerekiyor.

World of Warcraft Shadowlands çıkış tarihi duyuruldu

“Shadowlands'de, oyuncular Warcraft evreninin en gizemli köşelerinden birini keşfetme şansı bulacak,” açıklamasında bulunan Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack, sözlerine şöyle devam ediyor, “Ayrıca ahitlerini seçerken, oyunda bugüne kadar verdikleri en zorlu kararlardan birini vermeleri gerekecek. Bu karar, genişleme paketi boyunca sahip olacakları deneyimin neredeyse tüm yönlerini etkileyecek. Shadowlands'in ekim ayındaki çıkışının ardından oyuncuların nasıl yollar izleyeceğini görmeyi iple çekiyoruz.”

World of Warcraft: Shadowlands, oyunculara karakterlerinin kaderlerini keşfetmenin ve şekillendirmenin yepyeni yollarını sunan pek çok içerik ve özelliklerle dolu:

Warcraft’ın Öteki Dünyasını Keşfedin

Perdenin ötesindeki dünyada sizi nasıl harikalar ve dehşetler beklediğini öğrenin. Bastion'ın ışıltılı topraklarında dolaşın, Revendreth'in gotik zirvelerinde kendinizi kaybedin, ebedi şehir Oribos'taki kader noktasında benliğinizi keşfedin ve bunlar gibi pek çok farklı deneyime daha hazır olun.

Kendinize Bir Ahit Seçin

Shadowlands'deki dört ahitten birine kendinizi adayın. Bunların her biri kendine has hikâye örgülerine, oynanış özelliklerine ve amaçları uğruna savaşan kişilere sundukları özel güçlere sahip. Bastion'ın cesur Kyrian'ları ya da Revendreth'in gururlu Venthyr'leri arasında seçim yapın, Maldraxxus'un kudretli Necrolord'ları için savaşın veya Ardenweald'ın vahşi Night Fae'leriyle birlikte yenilenmenin yollarını arayın.

Lanetliler Kulesi'ne Tırmanın

Evrenin en kötü ruhları, Jailer adı verilen korkunç bir varlığın emri altındaki hapishane Torghast'a kapatılmıştır. Bu sürekli değişen roguelike deneyime hem bireysel şekilde hem de en fazla beş kişiden oluşan gruplarla katılmanız mümkün. Burada başarılı olanlarıysa rünlerle bezeli ekipmanlar işlemekte kullanabilecekleri materyaller bekliyor.

Bir Ölüm Şövalyesi Olarak Yükselin

Bir zamanlar Liç Kral'ın miğferiyle Scourge'ü kontrol altında tutan eski paladin Bolvar Fordragon, ölüm şövalyelerinin sayısını arttırmaya kararlı. Artık tüm müttefik ırkların yanı sıra pandarenler de bu uğursuz grubun saflarına katılabilecek (ön siparişle birlikte açılır). Ve Çok Daha Fazlası: Burada geçirdiğiniz zamana bağlı olarak daha da çetinleşen Maw'da Jailer'a göğüs gerin; seçtiğiniz ahitten önemli karakterlerle Ruh Bağları kurarak onların kendilerine has güçlerini paylaşın ve ahdinizin mabedini eski ihtişamına nasıl kavuşturacağınıza karar verin...

World of Warcraft Shadowlands çıkış tarihi duyuruldu

Shadowlands daha önce World of Warcraft'ta deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemiyor. Ölüm, Azeroth'ta Yükseliyor Genişleme paketinin çıkışından önce gerçekleşecek özel bir etkinlik boyunca Azeroth, Sylvanas'ın yaptıklarının sonuçlarına katlanmak zorunda kalacak: “Ölümün Yükselişi.” Bu sınırlı süreli etkinlik, oyuncuları dünyalar arasındaki perdenin parçalandığı yer olan Icecrown'un buzlarla kaplı topraklarına gönderecek. Scourge'un yaşayan ölülerinin yeniden uyanışı, çok daha şeytani güçlerin harekete geçeceğinin habercisi. “Ölümün Yükselişi”, Shadowlands çıkışına yaklaşırken gerçekleşecek büyük genişleme paketi öncesi güncellemesinin bir parçası. Oyuncuları yeni Shadowlands öncesi seviye sınırı olan 50'ye taşıyacak yenilenmiş seviye atlama deneyimi, yeni World of Warcraft başlangıç deneyimi Sürgün Adası, sınıflar ve yeteneklere gelecek güncellemeler ve çok daha fazlası bu güncellemede sizi bekleyecek.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2023 13:38
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2020 17:32
Mobil oyundan farkı yok alanın aklına şaşarım
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2020 08:55
Bfa tam bir facia idi . Umarım bu paket açığı kapatir
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2020 11:05
World of Warcraft B.ku çıktı Collectiors Edition
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2020 09:37
Aceleye getirilmiş bir tarih. Ayrıca inatla o kadar tepkiye rağmen covenant abilitieleri bu sistemle çıkarmaya çalışmaları çok büyük bir hata. Gene bir kaç aya milletin dediğine getirecekler ama zevkin içine de edilecek. Neyse BFA'dan sonra ne versen yedirirsin Blizz fanlarına.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2020 00:53
Nihayet çıkış tahri
Kalan Karakter: 300 Gönder
World of Warcraft Shadowlands çıkış tarihi duyuruldu
İlginizi Çekebilir