WoW: Cataclysm şu anda satışta!

Burçin Aygün
Burçin Aygün 7.12.2010 - 15:57
Yaşasın! Çok erken satış
Bu gece yarısı ön satışa çıkıp, gece geç saatlerde oynanabilir hale gelecek olan World Of Warcraft: Cataclysm şu anda satışa çıkmış durumda. İsveç'teki pek çok GameStop mazağazında oyun, Blizzard kuralları ve ambargosuna rağmen erken satışa çıktı. Yani şu anda İsveçli WoW severler oyuna kavuşmuş durumda. Pek tabi yine de bu geceyi, serverların açılış saatini beklemek zorundalar.

WoW: Cataclysm şu anda satışta!
Blizzard, bu durumda GameStop'a ne yapar sizce?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 17:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
WoW: Cataclysm şu anda satışta!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×