WoW: Shadowlands Öteki Dünyalar'ın son bölümü yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.09.2020 - 10:38
Blizzard'ın World of Warcraft Shadowlands için yayınladığı Öteki Dünyalar animasyon serisinin son bölümü de geldi.

Blizzard, World of Warcraft Shadowlands için yayınlamaya başladığı Öteki Dünyalar serisinin son bölümü ile karşımıza çıktı. Shadowlands Öteki Dünyalar serisinin Ardenweald isimli bbir önceki bölümünde aynı isimli ormanlarının içerisinde yaşanan mücadeleye yer verilmişti. Bu bölümde ise Revendreth'in Efendisi Sire Denathrius'a odaklanıldığını görüyoruz. Yayınlanan bu videoya ve Blizzard'ın konu ile ilgili açıklamasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Shadowlands Öteki Dünyalar: Revendreth

Blizzard'ın Shadowlands için hazırladığı yeni animasyon serisi Öteki Dünyalar'ın dördüncü ve son bölümü Öteki Dünyalar: Revendreth şimdi yayında! Bu kısa videomuzda Revendreth'in hükümdarı Sire Denathrius, Shadowlands'in en önemli kaynağı olan animayı vuran kıtlığın ardından yaptığı açıklamayla yüreklere su serpmeye çalışıyor.

Öteki Dünyalar, genişleme paketinin yeni bölgeleri üstünde hâkimiyet kuran ahitlere göz atma fırsatı sunan dört bölümlük bir dizi. World of Warcraft'ın en yeni genişleme paketi olan Shadowlands 27 Ekim tarihinde çıkıyor.

Revendreth'in Efendisi Sire Denathrius, çok meşgul olmasına rağmen halkı için biraz vakit ayırarak diyarı tehdit eden kıtlığa karşı bütün önlemlerin alındığını ve herkesi güzel günler beklediğini vurguluyor. Tabii kendisine olan güven sarsılmadığı sürece.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 08:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
WoW: Shadowlands Öteki Dünyalar'ın son bölümü yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×