WoW'da pandalarla ilk adım

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 25.11.2011 - 10:27
Yeteneklerinizi hesaplayın!
Geçtiğimiz Ekim ayında açıklanan yeni World of WarCraft ek paketi Mists of Pandaria, yavaş yavaş WoW oyuncularının da hayatına girmeye başladı.

Oyundaki yetenekler (Talent) yeni ek paketle oldukça değişiyor. Bu değişime hızlıca ayak uydurulması için, Blizzard da oyunculara fırsatlar sunuyor. Resmi World of WarCraft sitesine eklenen yeni yetenek hesaplayıcıyla (Talent Calculator) oyuncular bu fırsata sahip oluyorlar.

WoW'da pandalarla ilk adım
Mists of Pandaria yetenek hesaplayıcıya buradan ulaşabilirsiniz.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
WoW'da pandalarla ilk adım

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×