Banner Resmi

X-Men: Children Of The Atom

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Quick Continue: Continue ekranında L1 + L2 + R1 + R2 tuşlarına basılı tutun ve Start'a basın.  

Akuma Olarak Oynamak (Player 1): Karakter seçme ekranında Spiral'ın üstüne gelip 3 saniye bekleyin, sonra sırasıyla Silver Samurai, Psylocke, Colossus, Iceman, Colossus, Cyclops, Wolverine, Omega Red, ve Silver Samurai'ın üstüne gelin. Silver Samurai'ın da üstünde 3 saniye bekledikten sonra en küçük tekme, en yüksek tekme ve en yüksek yumruk tuşlarına sırasıyla basın. Eğer kodu doğru girdiyseniz Akuma tepeden düşecektir.  

Akuma Olarak Oynamak (Player 2): Karakter seçme ekranında Storm'un üstüne gelin ve 3 saniye bekleyin, sonra sırasıyla Cyclops, Colossus, Iceman, Sentinel, Omega Red, Wolverine, Psylocke, Silver Samurai, ve Spiral'ın üstüne gelin. Spiral'da 3 saniye bekledikten sonra en küçük tekme, en yüksek tekme ve en yüksek yumruk tuşlarına sırasıyla basın. Eğer kodu doğru girdiyseniz Akuma tepeden düşecektir.  
X-Men: Children Of The Atom

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×