XBOX 2 hakkında birkaç numara

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
XBOX 2 hakkında birkaç numara
Lesechos sitesinin Bill Gates ile yaptığı söyleşiden alıntılar yayınladı.

Konuşmada geçen önemli başlıklar, XBOX konsolunun artık sadece oyunlara yönelik olmayacağı ve multimedya uygulamaları ile ilişkilendirileceği, PC ile bağlantılarının kuvvetlendirileceği, görünüşün değiştirileceği idi.

Oyunlar dışında grafik ve multimedya uygulamalarına destek verilmesi, bu dosyaların düzenlenmesi ve kaydedilmesi becerisi konsola dahil edilecek. PC ile aynı ağı kullanmasının amaçlanması ve "X" şeklindeki görüntünün -nedendir bilinmez- tutulmaması yüzünden değişeceği şeklinde kısaca açılabilir.

Yani PS2 konsolculara ne yapmaları gerektiğini öğretmeye devam ediyor. Sadece teknolojik üstünlük adam etmiyor bir konsolu.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 15:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
XBOX 2 hakkında birkaç numara

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×