Xbox 360 grafikleri bir adım ileriye geçiyor

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
Xbox 360 grafikleri bir adım ileriye geçiyor
PlayStation 3'ün peşi sıra piyasaya sürdüğü, Killzone 2, Uncharted 2 ve God of War III gibi yüksek grafik başarısına sahip oyunların karşısında suskunluğunu koruyan Xbox 360 cephesi, önümüzdeki dönemde yeni oyunları ile cevap vermeye hazırlanıyor. Microsoft'un en çok güvendiği oyunların başında da Alan Wake geliyor.


Max Payne oyunları ile tanıdığımız Remedy firmasının beş yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı Alan Wake nihayet 14 Mayıs'ta Xbox 360 kullanıcıları için piyasaya sürülüyor. Microsoft ise konsolun grafik becerisini ispatlama konusunda bu oyuna bel bağlanmış durumda.

Öte yandan Halo Reach ve Fable III ile de konsolun görsel başarısı gözler önüne serilecek. Microsoft yetkilileri bahsini ettiğimiz üç oyun ile kullanıcılara konsolun gerçek gücünü göstereceklerini iddia ediyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 19:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox 360 grafikleri bir adım ileriye geçiyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×