Xbox Series S bir kez daha ortaya çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.09.2020 - 15:21
Microsoft'un daha uygun fiyat ile çıkarması beklenen Xbox Series S modeli bu sefer kendisini Game Pass için verilen broşür üzerinde gösterdi.

Xbox Series S modeli bir kez daha kendisini gösterdi. Microsoft bildiğiniz gibi Sony'nin aksine şimdiye kadar yeni nesil için sadece bir model göstermiş durumda. Buna rağmen firmanın daha uygun fiyatlı olan ve Xbox Series S olarak adlandırılması beklenen bir model çıkaracağına da kesin gözüyle bakılıyor. Nitekim ortaya çıkan listelemeler de bunun en büyük kanıtı olmuş durumda.

Xbox Series S, Game Pass kataloğunda listelendi

Microsoft her ne kadar daha uygun fiyatlı olması gereken Xbox Series S modelini duyurmamış olsa da bu konuda hazırlıklarına çoktan başlamış gibi duruyor. çünkü konsolun ismi bu sefer de Xbox Game Pass için verilen hediye kartı üzerinde ortaya çıkmış.

Kontrolcüsü bozulan BraviaryBrendan isimli Twitter kullanıcısı kendisine yeni bir kontrolcü almış. Bu Xbox kontrolcüsü ile birlikte kutu içerisinde bir Xbox Game Pass hediye kartı çıkmış. kart üzerindeki konsol isimlerine baktığımızda ise Xbox Series S modelinin de listelendiğini görüyoruz. 14 günlük bu deneme sürümü kartında bu kodun Xbox Series X / S modelleri dışında Xbox One ve Windows 10 için geçerli olduğu belirtilmiş.

Daha önce de Xbox Series S ismi kontrolcü kutusu üzerinde ortaya çıkmıştı. Xbox kontrolcüsü üzerinde Xbox Series S modeli ile uyumlu olduğu da yazıyordu. Kontrolcü kutusunun arka kısmına bakıldığında burada Xbox One, Windows 10, iOS ve Android dışında Xbox Series X / S ifadesi dikkat çekmişti.

Xbox Series S bir kez daha ortaya çıktı

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 02:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.09.2020 12:55
Muhtemelen türkiyede en çok satılan konsol olacak servis sistemi ile başarılı olur.Gamepass iyiki var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2020 17:58
Ya kardeşim orda adam araya dik bir çizgi çekmiş onuda mı fark etmiyorsunuz?orda anlatmak istenilen xbox one s demek istemiş.çıkacak olan series x i ayırmış.diger konsol ve platformları ayrı tutumuş.microsoft böyle bir şeyi olsa kıytırık broşürün altına mı ima ederek yazar.pes vallahi

------------------------------------

One S olsaydı Series X'ten sonra değil Xbox One'dan sonra o çizgi çekilmesi gerekirdi.
MK Okuru
MK Okuru 2.09.2020 08:43
Yav kardeş tam numuneliksiniz ya. Geliyor geliyor efsane series s geliyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2020 16:22
İyice cılkını çıkaracak bu pcbox. Oldu olacak farklı ekran kartları , işlemciler içeren başka seriler de çıksın. Hatta kendimiz alıp takalım kasaya. (pc kasası gibi zaten)
MK Okuru
MK Okuru 2.09.2020 08:12
16.22 iyide sanane? Eminim sende ps4 bile yoktur. Burda sırf laf olsun diye fanboyluk yapıyosun.
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2020 21:18
Ps 4 fan sesinden last of us 2 türkçe dublajı duyamıyorum uçak motoru mübarek ama Xbox boyutu büyüterek bu ahmaklığın önüne geçmiş sen neyi savunuyorsun
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2020 17:36
Adamlar bizim gibi maddi durumu kötü olan ülkelerdeki insanları da düşünerek daha ucuz bir fiyata konsol üretiyor sen geliyorsun boş konuşuyorsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2020 17:35
Ülkemiz için şu anda alınabilecek tek konsol. Yanına bir de Game Pass çaktın mı offf missss misss.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2020 16:50
Gorsellerden ayni benzer haberlerden gina geldi bana soyle haber lazim cikisi net 13 kasim turkiyede 7 bin tl yaninda bundle oyunla call of duty ile birlikte bu kadar lasim olan bu gerisi bos
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox Series S bir kez daha ortaya çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×