Xbox Series X için her ay özel bir etkinlik düzenlenecek

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.05.2020 - 11:00
Microsoft duyurduğu 'Xbox 20/20' programı ile birlikte her ay düzenli olarak Xbox Series X hakkında yeni bilgiler ve duyurular paylaşılacağını açıkladı.

Xbox Series X için iddialı konuşmalarına devam eden Microsoft, konsola olan hazırlık sürecinde Xbox 20/20 adında bir etkinlik takvimi duyurdu. yapılan açıklamaya göre firma Xbox markası ve Xbox Series X için her ay düzenli olarak bir etkinlik gerçekleştirecek.

Xbox Series X için her ay özel bir etkinlik düzenlenecek

Bu etkinlikte hem marka hem de konsol ile ilgili önemli duyuru ve bilgilere yer verileceği de açıklandı. Bu etkinlik takviminin başlangıcı ise 7 Mayıs, yani yarın akşam düzenlenecek olan sunum ile başlayacak. Hatırlarsanız Microsoft geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada 7 Mayıs'da Xbox Series X için bir sunum yapılacağını açıklamıştı. Firma bu özel etkinlik ile birlikte Xbox Series X için geliştirilen oyunları gösterecek. 1. parti, yani Microsoft'un kendi stüdyoları tarafından geliştirilen oyunlar dışında global taraftaki partnerlerin oyunlarına da bu sunumda yer verilecek.

Yani Türkiye saati ile 18:00'de başlayacak olan bu sunumun benzerinin her ay yapılacağını da söyleyebiliriz. Firma muhtemelen sunum öncesinde tıpkı yarın akşam yapacağı gibi hangi konulara odaklanılacağını da açıklayacak. Bu konular arasında şimdiden Xbox Series X, Xbox Game Studios, Xbox Game Pass ve Project xCloud gibi başlıkların yer alacağı da açıklanmış durumda.

Xbox Series X için her ay özel bir etkinlik düzenlenecek

Yapılacak olan tüm bu sunumların nasıl izlenebileceği konusunda da bilgiler verildi. yarın akşam düzenlenecek sunum başta olmak üzere tüm sunumlar Xbox'ın Mixer, Twitch, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarından canlı olarak yayınlanacak. Youtube yayınlarının 4K desteğine sahip olacağı da not düşülmüş.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 21:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2020 21:07
Merakla bekliyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2020 19:40
Series x ve ps5 maalesef yine çizgi-film animasyonlarıyla gelecekleri için beklentiler beklentininde yerin dibinde
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox Series X için her ay özel bir etkinlik düzenlenecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×