Xbox'ın Avrupa'daki çıkışı hakkında bilgiler

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Xbox'ın Avrupa'daki çıkışı hakkında bilgiler
Geçen hafta Avrupa'da da boy gösteren Xbox'ın çıkışı hakkında bilgiler verildi. Konsolun Avrupa'da piyasalara sürüldüğü ilk gün olan 13 Mart tarihinde Xbox İngiltere'de topkan 48.000 adet sattı. En çok satan oyunlar da Halo, Project Gotham Racing ve Oddworld: Munch's Oddysee oldular. Üreticiler ise bu ilk günkü satış rakamından oldukça memnun olduklarını ve ayrıca beklenen diğer oyunların da çıkmasıyla konsolun satış grafiğinin daha da yükseleceğini belirttiler. Microsoft, Haziran'ın sonlarına doğru 4.5 milyon ile 6 milyon arasında Xbox konsolu daha piyasalara sürmeyi amaçlıyor. Şimdilik 20 Xbox oyunu piyasalarda bulunuyor ve birkaç hafta sonra F1 2002, Genma Onimusha ve Championship Manager: Season 01/02 gibi oyunlar da piyasalardaki yerlerini alacaklar...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 05:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox'ın Avrupa'daki çıkışı hakkında bilgiler

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×