XCOM: Chimera Squad duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.04.2020 - 13:26
Sürpriz bir şekilde duyurusu gerçekleştirilen XCOM: Chimera Squad'ın 24 Nisan'da erken erişim sistemi ile çıkacağı da açıklandı.

2K Games yaptığı sürpriz bir açıklama ile birlikte XCOM: Chimera Squad oyununu duyurdu. Üstelik sıra tabanlı taktiksel bir oynanışa sahip olan serinin bu yeni oyunu için çok fazla beklememize de gerek kalmayacak. Çünkü oyunun erken erişim sistemi ile birlikte 24 Nisan'da çıkacağı açıklandı. Oyunun adından da anlaşılabileceği gibi karakterlerimiz melez olarak da tabir edebileceğimiz Chimera'lardan oluşacak. Oyunun ilk tanıtım videosu ve bilgileri ise şöyle;

XCOM: Chimera Squad duyuruldu

XCOM: Chimera Squad, XCOM evreninde yepyeni bir hikaye ve sıra tabanlı taktiksel savaş deneyimi sunuyor.

Yıllarca süren uzaylı hakimiyetinden sonra insanlık, Dünya için verilen savaşı kazandı. Ancak Overlord'lar gezegenden kaçarken eski askerlerini arkada bıraktılar. XCOM 2 olaylarından beş yıl sonra, insanlar ve uzaylılar işbirliği yapmak ve bir arada yaşamak üzere bir uygarlık oluşturmak için birlikte çalışıyor.

İstila sonrasındaki dünyada bir barış modeli olan City 31'e hoş geldiniz. Ancak, Dünyada yaşayan herkes türler arası ittifakı desteklemiyor. İnsan ve uzaylı ajanlardan oluşan seçkin bir birlik olan Chimera Squad, şehri kaosa sürükleyen yeraltı tehditlerini ortadan kaldırmak için birlik içinde çalışmak zorunda.

XCOM: Chimera Squad duyuruldu

Her biri özel taktiksel yeteneklere ve Chimera Squad'a katılmak için farklı motivasyonlara sahip ajanlarınız tamamen benzersiz. Hedefe odaklı ekip üyelerini, City 31'in bölgelerine yayılan tehlikeleri araştırmak ve bu tehlikelerle savaşmak için görevlendirin. Görev hedeflerinizi tamamlamak için stratejiden, takım çalışmasından ve yeni ""gir ve temizle"" oynanışından yararlanın ve XCOM'un mirası olan bu sıra tabanlı oyunda Chimera Squad'a öncülük ederek yeni bir deneyim yaşayın.

City 31'in geleceği sizin ellerinizde.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 09:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2020 00:50
harika
Kalan Karakter : 300 Gönder
XCOM: Chimera Squad duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×