Yakuza 6'nın çıkış tarihi birkaç hafta sonrasına ertelendi

Yakuza 6'nın çıkış tarihi birkaç hafta sonrasına ertelendi

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 5.02.2018 - 22:19
Sega, özür dilemek amaçlı bir demo yayınlamaya hazırlanıyor.
Playstation 2'den beri bildiğimiz ve kökünün Shenmue'ye kadar dayandığı Yakuza, Sega'nın en sağlam serilerinden biri. Geçen sene çıkardıkları Kiwami ile ilk Yakuza'yı yeni grafiklerle oyunculara tanıtmıştı. Aynı zamanda Yakuza 0 ile de ses getiren Sega, seriye yeni oyunları olan Yakuza 6: The Song of Life ile devam edecek. Oyunculara aylar öncesinde çıkış tarihini belirten Sega, işlerdeki aksaklıklardan dolayı, yapımın çıkışını birkaç hafta ileriye erteledi.

Özür amaçlı bir demo Sega tarafından çıkarılacak

Yarı yolda bırakmayan ve topluluğunu umursayan Sega, Yakuza 6'nın geç çıkmasından dolayı özür diledi, fakat ardından iyi haberler sundu. Belirli bir süre içerisinde Yakuza 6 için bir demo versiyon çıkarılacak ve isteyen herkes oynayabilecek. Hatta kaydetmiş olduğunuz ilerlemeyi, oyunu aldığınız zaman aktarabileceksiniz. Sega, ayriyetten oyunculara zaman zaman oyun içi videolar ve resimler paylaşacağını dair söz verdi.

Yakuza 6'nın normalde 20 Mart 2017 tarihinde çıkması bekleniyordu, fakat belirttiğimiz gibi, sorunlar yüzünden çıkış tarihi 17 Nisan 2018 tarihine ertelendi. Yakuza 6'nın demosu ise 28 Şubat tarihinde PS4 için yayınlanacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 23:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2018 01:01
Ben sliphin dogs 2 çıksın isterim yakuza 6 neymiş.
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 16:03
Bende isterim ama Yakuza nın yanında halt etmiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×