Yakuza Online Duyuruldu

Yakuza Online Duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 27.08.2017 - 18:24
Yakuza serisi bu sefer PC platformunun yanında mobil platforma da el atıyor.
Hali hazırda oyun forumlarında sızıntılarına rastladığınız Yakuza Online, Sega tarafından resmi olarak duyuruldu. Açıklamalar sırasında verilen bilgilere göre oyun PC platformunun yanında mobil için de çıkacak. Mikro ödemelerin de olacağı söylenen oyun 2018 yılında sadece Japonya bölgesi için çıkacak. Ancak oyuncuların ilgisine göre oyunun, Batı bölgesine de çıkacağı söyleniyor. Mobil tarafta sadece iOS ve Android cihazlar için geliştirilen oyun, Yakuza 6: The Song of Life'tan sonra geçen olayları konu edinecek. Yakuza serisine aşina oyuncuların tanıyacağı Kazuhiro Nakaya'nın ise ana karakteri seslendireceği söyleniyor.

Yakuza Online Duyuruldu
Diğer bir taraftan geride bıraktığımız yıl, Toshihiro Nagoshi (Yakuza serisinin tepe ismi) herhangi bir Yakuza oyununun kesinlikle mobil platformlar için çıkmacağını belirtmişti. Hatta Nagoshi geçen sene bu açıklamayı tam bu sıralar yapmıştı. Aradan geçen bir yılın ardından neler değişti bilmiyoruz ancak, Yakuza serisinin mobil platformlarda ne kadar başarılı olacağını merak ediyoruz. Yeni oyunun 2018 yılında çıkacağı söyleniyor. Oyunun çevrimiçi tarafına ait şimdilik herhangi bir bilgi verilmedi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 07:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×