Yeni Batman'e sürpriz karakterler

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
Yeni Batman'e sürpriz karakterler
Geçtiğimiz senenin en çok ses getiren aksiyon oyunlarından Batman: Arkham Asylum'un ikinci bölümün yapılacağını sağır sultan bile duydu. Merak edilen ise yeni oyunda eklenecek olan özelliklerin neler olduğu. Bu konuda en büyük açıklamayı ünlü sinema sitesi imdb yapmış oldu ve istemeden de olsa yeni oyunda Robin ve Çift-yüz karakterlerinin yer alacağını açıkladı.

Yeni Batman'e sürpriz karakterler

Bilindiği üzere imdb sitesi, içerisinde profesyonel seslendirme sanatçılarının yer aldığı her bilgisayar oyunu hakkında künye bilgilerini ekliyor. Başarılı Batman oyununun yeni bölümü olan Arkham Asylum II'nin künyesine baktığımızda ise iki yeni karakter ile karşılaşıyoruz: Robin ve Çift-yüz...

Henüz Rocksteady sitesinden resmi bir açıklama gelmedi ama Robin ve Çift-yüz'ün oyunda bulunacağına kesin gözüyle bakılıyor. Çıkış tarihi hakkında da kesin bir bilgi olmasa da yeni Arkham Asylum'un bu yıl içinde piyasaya sürülmesinin zor olduğunu söyleyebiliriz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 12:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Batman'e sürpriz karakterler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×