Yeni bir Mafia oyunu mu geliyor?

Yeni bir Mafia oyunu mu geliyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.12.2017 - 17:16
Horizon ekibi Mafia 3 yapımcıları ile yeni bir proje geliştiriyor!

Mafia 3 ile birlikte ilk oyunlarına da imza atan Hangar 13 firmasının yeni bir proje üzerinde çalıştığı oldukça farklı bir şekilde ortaya çıktı. Horizon: Zero Dawn oyununda çalışan ekip üyelerinden bazılarının da bu projeye geçtikleri ortaya çıktı. 

Geliştirilen oyun Mafia 4 olabilir mi?

Guerilla Games ile son olarak Horizon Zero Dawn üzerinde çalışan bir yapım ekibinin firmadan ayrılarak Hangar 13'e geçtikleri belirtiliyor. Üstelik oyunun önemli isimleri arasında yer alan David Ford ve Mark Norris'in de ayrılan bu ekip arasında yer aldıkları açıklandı. Hatta David Ford'un profiline baktığımızda Hangar 13'te baş tasarımcılardan biri olduğunu görüyoruz.

Zaten bu duyuru da bizzat David Ford'dan gelmiş durumda. Kendi Twitter adresinde bir açıklama yapan Ford, artık durumu ile ilgili bir açıklama yapmanın vakti geldiğini belirttikten sonra "Bugünden itibaren artık Guerilla Games'te yer almıyorum ve artık Hangar 13 için tasarım yöneticisi olarak görev yapmaktayım" açıklamasında bulunmuş. 

Tabi tüm bu detaylardan sonra gelen haberler Hangar 13'ün yeni bir açık dünya oyunu yaptığı yönünde. Firmanın bir süredir bu oyun üzerinde çalıştığı ve yeni gelen ekip ile birlikte çalışmalarına hız verdiği de belirtilmiş. 2014 yılında 2K Games çatısı altında kurulan Hangar 13'ün Mafia 3 dışında bir oyunu bulunmuyor. 2K firmaya yeni bir Mafia oyunu teslim etmiş olabilir ya da benzer bambaşka bir oyun görme ihtimalimiz de var. Zaman gösterecek.. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 14:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2020 22:58
çok uzun yıllardan buyana MAFIA serisinin 3 oyununuda ısrarla oynayan biri olarak maalesef MAFIA 3 oyununa gelen 2020 haziran güncellemesi oyunu berbat etti.Elbette firmanın kendine göre bir savunma açıklaması vardır.Ancak biz nihayi oyun sevenler bu duruma biraz tepkiliyiz.İsterlerse çok daha mükee
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.07.2018 19:41
Mafia serisinin en iyisi 1.4 üncü oyunu çıkaracaklarsa iyi bir senariste ve episodes tarzına geri dönmeliler.Hatta şu güne kadar yapılmadık tarzda ve oyuncuyu hayrete düşürüp gaza getirecek yeni fikirler ihtiyaçları var.Mesela bir gencin baron olma hikayesi ama tek oyunda değil en az 3 seri olucak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2017 18:16
Ah Mafia 2 Ahh.Gelmedi senin gibisi.
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2017 00:13
mafia 3'den sonra yeni bir mafia oyununa girişmeyeceklerdir bence,farklı ve iyi bir oyun yaparlarsa ne ala ama mafia 4 olacağını sanmıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2017 14:16
Mümkünse oyun yapmasınlar mafia serisini toprağa gömdüler...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×