Yeni bir oyun dergisi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Yeni bir oyun dergisi
Bilgisayar oyunları ve teknolojiye meraklı herkes için ProGamer 7 Ağustos Perşembe (bugün) yayın hayatına başladı. Sabah Gazetesiyle birlikte her hafta yayınlanacak olan derginin yanında oyun demolarının ve videolarının yer aldığı bir CD'ye ve kocaman, renkli bir postere'de sahip oluyorsunuz.

ProGamer'in ilk sayısında aşağıdaki oyunların detaylı incelemelerine yer verilmiş;

Half-Life 2, Tomb Raider: Angel of Darkness, Warcraft 3: The Frozen Throne, Ghost Master, The Sims: Superstar, Natural Selection 2.0, Battlefield Vietnam

Türkiye'nin en çok okunan gazetesi olan Sabah'ın böyle bir yayına başlaması Türk oyun camiasının geniş kitlelere ulaşması yolunda sevindirici bir gelişme. Fiyatı 1,500,000 TL olan dergiyi tüm gazete bayilerinden temin edebilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 03:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.12.2017 05:48
Hemen aldım. Bodrumdaki iki yazlığı, arabalardan üç tanesini satıp, üzerine çok az bir miktar nakit ekleyerek aldım. Harika bir dergi, herkes okumalı!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni bir oyun dergisi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×