Yeni Blade Runner filmi için hikaye hazır

Yeni Blade Runner filmi için hikaye hazır

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.01.2018 - 14:18
Ridley Scott yeni film ile ilgili konuştu

Blade Runner 2049 tam 35 yıl sonra çıkmış ve Blade Runner hikayesini başarılı bir şekilde devam ettirmişti. 2. filmin yönetmenliğini son dönemin parlayan isimlerinden biri olan Denis Villeneuve'e emanet eden Ridley Scott, serinin 3. halkası için bazı açıklamalarda bulundu ve bir nevi sinema seyircisine müjdeyi verdi de diyebiliriz.

Yeni bir Blade Runner filmi gelebilir

Distopik evren denince akla gelen ilk filmlerden biri olan Blade Runner için yeni bir hikayesi olduğunu belirten ünlü yönetmen, bu hikayenin gerçekleşmesini umduğunu da sözlerine eklemiş. "Geliştirme ve şekillendirmeye hazır olan bir hikayem daha bulunuyor. Bu yüzden kesin olarak söylemem gerekirse Blade Runner için anlatılması gereken bir film daha bulunuyor." sözleri ile birlikte yapımcılara göz kırpmış.

Ülkemizde özellikle sansür haberleri ile gündemi meşgul eden yapım hikayesi ve distopik havası ile beğeni toplamıştı. Harrison Ford'u bir kez daha Rick Deckard rolünde izlediğimiz filmde Ryan Gosling, Jared Leto ve Dave Bautista gibi oyuncular da bulunuyordu. Filmin sonunu göz önüne aldığımızda muhtemel 3. filmde hikaye kaldığı yerden devam edebilir. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 10:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2018 16:20
İkinci filmde de ilk filmdeki gibi o puslu, cyberpunk havayı yansıtabilselerdi keşke. Ama genede iyiydi film.
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 00:04
şehiri aslında çok güzel yansıttılar ama çeşitlilik ve canlılık yoktu diye çok akılda kalıcı sahnelerle ayrılmadık sinemadan ama hikaye ve arkaplan zengin olduğu için iyi malzeme çıkar. filmin sonunda depresif hissettik belki yönetmen böyle hissetmemizi istemiştir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2018 16:34
2'inci film eksikleri olsa da oldukça güzel hollywood şamatasından uzak kaliteli bir yapımdı. Kaliteden ödün vermeyip, ciddiyeti bozmadan devam etmeyi planlıyorlarsa 3'ün gelmesi sevindirir.
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2018 23:53
Baba ben filmin sonunu anlamadım. Joe Deckard'ın oğlu değil miydi ? Eğer değilse neden o testte çuvalladı, nasıl oldu da arıyı öldürmedi, neden stilleri bile kasten benzetilmişti ? Film bana gizli bir hikayeyi de içinde barındırıyor gibi geldi, seyircinin noktaları birleştirmesi gerekiyor gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
hakanozzdemir
hakanozzdemir 8.01.2018 23:56
İlk filmi geçen gün izledim zamanına göre ötesinde yapılmış bir filmdi. Devam filmini hemen ertesi akşam izledim ilk filmi almış üstüne kat kat işlemiş harika olmuş. İkisi de twist film en sevdiğim tarzdan. Gizem filmlerinde filmin sonunu tahmin etmeyi severim ama o kadar iyi işlenmiş ki filmler düşünmenize fırsat vermeden alıyor götürüyor sizi o kasvetli havaya sokuyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 8.01.2018 20:13
cyberpunk temasını çok sevömesemde film ikinci film ilk filmden daha çok hoşuma gitti.cyberpunk olayına merakım şu an için sadece CD Project in yeni projesi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
kots
kots 8.01.2018 16:00
Hastasıyım bitiyorum bu filme, yılbaşına evde seyrederek girdim.
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2018 16:36
bende 1 ocakta izledim :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×