Yeni Call of Duty: WWII DLC'sinde Hitler olabilir

Yeni Call of Duty: WWII DLC'sinde Hitler olabilir

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 20.12.2017 - 10:42
Operation Valkyrie gerçek mi oluyor?

Call of Duty: WWII, 2017'nin en çok satan oyunu olmayı başardı. Gidişattan memnun olan stüdyo, oyunun ilk DLC paketi olan The Resistance'ı tanıttı. Sledgehammer Games tarafından yayınlanan videoda, oyunun geliştirici ekibi,çoklu oyuncu haritalarından, War Mode için yapılacak olan yeniliklerden ve Nazi zombilerinden bahsediliyor. Sledgehammer'ın patronu Michael Condrey'e göre The Resistance ek paketi, firmanın şimdiye kadar yaptığı "en büyük ve en heyecan verici" ek paket olacak.

Call of Duty: WWII DLC'si The Resistance duyuruldu

Ek paket içerisinde üç yeni çoklu oyuncu haritası bulunmakta. Bunlar Valkyrie, Anthropoid ve Occupation. Ayrıca Modern Warfare 3'de bulunan Resistance haritası da remake olarak oyuna eklenecek. Direniş düşüncesine göre şekillenen bu haritaların içerisinde Hitler'in başarısız olan suikast girişimi Operasyon Valkyrie'nin gerçekleştiriği harita olan Valkyrie'de bulunmakta. Anthropoid ise işgal altındaki Prag'da geçmekte. War Moduna ise Operation Intercept ekleniyor. Fransız direniş savaşçılarını kurtarıp sonrasında ise kaçmaya çalıştığımız bir bölüm olacak. Nazi Zombies içerisi ise Darkest Shore olacak ve içerisinde yeni zombi modelleri bulundurmakta.

The Resistance DLC'si 31 Ocak'ta tüm platformlarda yayınlanacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 03:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.12.2017 12:21
natenyahu da olabilir alternatif olarak yada küre tutan araplar ;)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×