Yeni Dragon Age için ilk video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.12.2020 - 04:25
Devam etmekte olan The Game Awards ödül töreninde uzun süredir yapım aşamasında olan yeni Dragon Age oyununun ilk videosu da yayınlandı.

Yeni Dragon Age resmi duyurusunu Haziran ayında düzenlenen EA Play etkinliğinde öğrenmiş olsak da sonrasında oyuna dair çok fazla bilgi göremedik. Aradan geçen bu kadar sürenin ardından oyunun ilk videosu The Game Awards 2020 etkinliğinde gösterildi.

Dragon Age seriye yeni bir başlangıç yapıyor

Oyunun ilk videosu yayınlanmasına ve her ne kadar Darkspawn gibi karakterlere yapılan göndermelere yer verilse de aslında çok fazla ip ucuna yer verilmedi. Seriye yeni bir başlangıç yapması beklenen oyunla ilgili yapılacak en büyük açıklama ise aslında temasında yatıyor. Hem grafiksel olarak hem de tema anlamında Dragon Age serisinin diğer oyunlarına göre çok daha farklı bir yapıya sahip olacağını söyleyebiliriz. Resmi çıkış tarihi verilmese de 2022 yılında çıkacağı belirtilen oyunun bu ilk videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Diğer taraftan Bioware firmasında geçtiğimiz günlerde iki önemli ayrılık yaşanmıştı. Casey Hudson dışında yeni Dragon Age oyununun ana yapımcılarından biri olan Mark Darrah'ın firmadan ayrıldığını öğrenmiştik. Son dönemde Bioware firmasında yaşanan aksiliklerin ardından oyunun nasıl bir yol izleyeceğini ise açıkçası merak ediyoruz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 03:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 12.12.2020 23:46
en kötü inqusition ayarında olsun yeter ona da razıyım.seviyeyi düşürmesinler yeter.bu seriyi sevenler dragon age 2 faciasını görmüş insanlar.tekrarında DA serisi biter.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2020 19:51
Origins'e otuz sekizinci kez başlama vaktim gelmiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2020 17:52
en sonunda anasini satiyim, 6 sene oldu yani
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Dragon Age için ilk video yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×